2733
2739
عنوان

باردارم، فکر کنم کرونا گرفتم!

666 بازدید | 91 پست

سلام دوستان،

من هفته ۲۲ بارداری ام .

از پنج روز پیش سوزش خفیف و خارش گلو داشتم فکر کردم حساسیت هست.فرداش که خوب نشد رفتم تست رپید کرونا دادم منفی شد، دکتر عمومی گفت مایعات فراوان بخور و میوه و... تا خوب بشی. روز بعدش کم کم خس خس سینه و سرفه خلط دار شروع شد و صدایم کاملا گرفت. بازم رفتم و تست دادم. باز هم منفی شد.دکتر اکسیژن خون و صدای ریه رو گوش کرد و گفت خوبی نگران نباش همون مایعات و .... رو ادامه بده. رفتم مطب دکتر زنان خودم اون هم تاکید کرد با میوه ومایعات و ....

از این روز دمای بدنم کم کم رفت بالا، رسید به ۳۷.۴ . 

الان ۵ روز گذشته، تبم به ۳۷.۷ رسیده، سرفه می کنم ، با هر سرفه خلط بالا میارم. از اون بدتر بویایی ام از امروز عصر از بین رفته.

خیلی نگرانم بچه ها چه کنم؟؟؟

تو رو خدا کسی تو بارداری کرونا گرفته؟ بچه اش طوری نشده؟ این بچه همه جون منه. 

منم گرفتم. هفته ۱۵.

تحت نظر دکتر باش، هیچی نمیشه ان شاالله.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من زنموم باردار بود گرفت هیچیش نشد 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
نه نكران نباش خيليا كرونا ميگيرن بارداري خيلي مايعات فراوان يخور تاثيري رو جنين مدتره تا ٣٧.٥كه اصلا ...

به خدا انقدر گریه کردم دارم می میرم.

یکی از دوستانم کرونا گرفت بچه اش رو از دست داد.

مدام دارم آب ولرم و جوش می خورم.

آب به پخته و دمنوش پونه

دیگه چه کنم؟

2738
بچه ات سالمه شکر خدا. دارم می میرم از استرس همین طوری هم بارداری من پر خطره.

من اوايل بارداري نميزونستم باردارم رمدسيور هم زدمم بچمم سالمه نكران نباش طوري نيست خفيفشو كرفتي ايشالا دماي بدنت چنده مگه؟

چرا بارداريت پرخظره؟

اي كاش من از تو باغي در بهاران داشتم

بچم خدا بخواد هفته دیگه دنیا میاد.

توی یه گروه بارداری عضوم که بیشتر از بیستا مادر مبتلا شدن و الحمدلله بچه هاشون سالم دنیا اومدن.

موردی داشتین کرونای فوق العاده شدید گرفت، چند میلیون هزینه داروهاش شد، الحمدلله کوچولوش سالم بود.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
به خدا انقدر گریه کردم دارم می میرم. یکی از دوستانم کرونا گرفت بچه اش رو از دست داد. مدام دارم آب ...

دمتو پونه نخور انقباض مياره

فقط مايعات سوپ بخور نه نترس ديكه سه ماهه اوام كه نيستي واكست نزده بودي ؟

من واكسنامو زدم تو بارداري انفولانزم زدم 

اي كاش من از تو باغي در بهاران داشتم
من اوايل بارداري نميزونستم باردارم رمدسيور هم زدمم بچمم سالمه نكران نباش طوري نيست خفيفشو كرفتي ايشا ...

الان ۳۷.۷ بودم.

سه بار سقط داشتم و یک بار مرگ داخل رحمی جنین

الانم فشار خون شریانی ام بالاست و جفت سر راهی.

خیلی نگرانم. اینو از دست بدم می میرم.