2733
2739
عنوان

با بدنسازی لاغرمیشم؟

122 بازدید | 15 پست

۳روز در هفته هست میرم بدنسازی،حلقه،طناب ،تردمیل هم هست با دراز نشست،رژیم هم دارم،مسیرباشگاه هم دوره ۳۰دقیقه پیاده روی میرم ب نظرتون ۱۵ کیلو کم کنم تو ۵ ماه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه بعضیا میگن بدنسازی لاغر نمیکنه

چربی هارو میسوزونه عضله میاره . تغذیت کنترل باشه لاغر هم میشی 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
منم میخوام برم منم نصیحت کنید البته من چاق نیستم دو سه کیلو شکم و پلو

دو سه کیلو ؟ پاشو پاشو یه تکون به خود بده . سه هفته ای کم میکنی دختر خوب

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

معلومه که لاغر میشی، دیگه هر چی تو چنته داری رو میکنی دیگه، ورزش و پیاده‌روی و رژیم

یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی... یا اله العاصین! برای من گناهکار روسیاه معجزه کن... هر کس امضام رو خوند و دعام کرد بهم بگه تا منم دعاش کنم، خیلی مستاصلم😔
2738
دو سه کیلو ؟ پاشو پاشو یه تکون به خود بده . سه هفته ای کم میکنی دختر خوب

دوس مهربونم صورتم هم لاغر میشه و اینکه من بعد سرکار میخوام برم یقدر زمان میبره تایمی سوال بعدی خسته نمیشم مثلا برم خونه دیگه هیچ کاری نتونم انجام بدم و اینکه واقعا شکمم تخت میشه خیلی سوال پرسیدم 

فقط لطف خدا
اگه بعدش چیز سنگین بخوری چاق میشی عضله میاری 

مثل من وزنم کم نشددرعوض سایزکم کردم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
دوس مهربونم صورتم هم لاغر میشه و اینکه من بعد سرکار میخوام برم یقدر زمان میبره تایمی سوال بعدی خسته ...

منم صورتم لاغر میشه ولی چاره بیحالی مواد مقویه . اجیل خام ولی کم . خورما عسل و تخم مرغه . هرچند کم ولی خوب خوردن مهمه

2706