2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی نمیخرم چون هر سال میخرم هم تولدش هم روز مادر ولی اون روز دختر و روز تولدم را فقط توی واتساپ تب ...

وا؟این چه حرفیه؟مامانت تا این سن رسیدی به اندازه کافی برات خرج کرده .روز مادر روز تقدیر از مقام زن و مادر بودنه.روز دختر ک الکیه برای بچه کوچولوها میخرن توقع بیجا از مادرت نداشته باش و بهش احترام بزار کادو هم حتما بخر ❤️

2728
2738
وا؟این چه حرفیه؟مامانت تا این سن رسیدی به اندازه کافی برات خرج کرده .روز مادر روز تقدیر از مقام زن و ...

😆ببخشید خیلی خنده ام گرفت 

مادر من را نمیشناسی وگرنه اینجوری نمیگفتی 

وضعیت مالیش عالیه ولی من را از19 سالگی فرستاد سر کار و گفت هزینه درس خوندنت را خودت بده بچه بودم لباس کهنه های بقیه را باید میپوشیدم همه جا میگف این را تو بیمارستان عوض کردن شبیه ما نیست و... چه مقامی جم کنید این قدیس ساختن از مادر را

هیچی نمیخرم چون هر سال میخرم هم تولدش هم روز مادر ولی اون روز دختر و روز تولدم را فقط توی واتساپ تب ...

من میخرم ولی تبریکم بهم نمیگه

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

پارچه

خخخخخخخخ

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
وا؟این چه حرفیه؟مامانت تا این سن رسیدی به اندازه کافی برات خرج کرده .روز مادر روز تقدیر از مقام زن و ...

راستی اینم بگم من خودم مادر دو تا بچه هستم هیچ توقعی هم ازشون ندارم از جونم هم براشون مایه میذارم حتی اگر بمیرم هم نمیخام حتی بیان خاکم کنن چون من اونا را به دنیا آوردم پس وظیفه دارم بهشون رسیدگی کنم ولی اونا اگر برام کاری کنن از روی لطفشونه

ببین حتی حیوونا هم بچه میارن بهشون شیرویدن و غذا میدن تا بزرگ بشن این دلیل نمیشه که طلبکار بچه باشن