2733
2739
راستی اینم بگم من خودم مادر دو تا بچه هستم هیچ توقعی هم ازشون ندارم از جونم هم براشون مایه میذارم حت ...

حرفات کاملا متین و پختس دوست عزیز بله دوره مقدس پنداری ب سر رسیده خیلی مادرپدرا میشناسم ک ب چشم من گناهکارن و فقط از مقامشون سو استفاده میکنن شکر من پدرمادری دارم ک واقعا برام پدرمادری کردن و کم نذاشتن ولی متاسفاده پدر مادر همسر منم کم لطفی کردن از ۱۳سالگی هرچی کار کرده خرج خودشون و دخترا و پسرارا و داماداشون کردن موقع ازدواجشم طردش کردن مجبور شدم خودم خونه رهن کنم و از همه آرزوهام بزنم با اینکه ازدواج سنتی بود و قول خرید خونه داده بودن ولی چنان زیر حرفشون زدن و دل همسرمو شکستن ک ....

بچها من تابلو درست میکنم واسه روز مادر هم‌خوشکله نمیخواید؟

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرفات کاملا متین و پختس دوست عزیز بله دوره مقدس پنداری ب سر رسیده خیلی مادرپدرا میشناسم ک ب چشم من گ ...

قربون دهنت عزیزم کمتر کسی باور میکنه حرفای ما را خدا را شکر کن از پدر مادر خودت شانس آوردی من از پدر و مادر همسر هم شانس نیاوردم اونا از پدر مادر خودم هم بدترن 

بیشتر از همه چیز این متوقع بودنشون اذیتم میکنه

2728
قربون دهنت عزیزم کمتر کسی باور میکنه حرفای ما را خدا را شکر کن از پدر مادر خودت شانس آوردی من از پدر ...

بله متاسفانه هر کس نبینه باورش نمیشه...

حق میدم...

ولی خب من ب چشم ظلم ناحق تنفر و دشمنیشونو با پسرشون دیدم و الان (خیلی خیلی عذر میخوام از دوستان ) موی نجس سگ ماده تو خیابون ک مشخصه توله داره رو با مقام پدر مادر خواهر برادری این خانواده نمیدم!

حتی قتل بابک خرمدین توسط پدرمادرش اصلا شوکم نکرد چون اگه من مراقب زندگیم نبودم معلوم نبود چ بلایی سرمون میاوردن!

واقعا؟!  معلومه خیلی اذیتت کردن ايشالا توی همین دنیا نتیجه کاراشون را ببینن

آره تا دلت بخواد...

دو روز بود جهاز چیده بودم بی فرهنگا جادو مالیدن خونمو همون ماه اول ازدواجم دعوایی راه انداختن خانوادمو فحش کشیدن تهدید ب طلاقم کردن حامله بودم از ترس سقط کردم!

یکسال حتی خانوادم خبر نداشتن ،ولی دیگه وقتی هرکار کردیم درست نشد الان خودم ب همه میگم با چ حیوونایی طرفم...

مطمئن باش نتیجشم ۶ ماه نشد هممون دیدیم، ما با دست خالی خونه ماشین گرفتیم بنامم کرد اونا خونه از دس دادن اختلافات خانوادگی تجربه میکنن یکیشونو دکتر جواب کرده ۵ تا مرد بیکار دارن محتاج نون شبشون شدن ۳بار زنگ زدن همسرم پول خواستن اینم نداد ....

2740
آره تا دلت بخواد... دو روز بود جهاز چیده بودم بی فرهنگا جادو مالیدن خونمو همون ماه اول ازدواجم دعوا ...

وای آخيش دلم خنک شد معلومه خدا خیلی دوستت داره

لعنتی های خبیث بدتر از این باید سرشون بیاد که به زن حامله هم رحم نمیکنن

وای آخيش دلم خنک شد معلومه خدا خیلی دوستت داره لعنتی های خبیث بدتر از این باید سرشون بیاد که به زن ...

آزارم ب کسی نرسید قدرتشو داشتم خون بپا کنم ولی نکردم دلی نشکستم سرمو انداختم برا زندگی و آیندم تلاش کردم برای همینم از فردام نمیترسم تا همینجاشم خدا هزارتا معجزه نشونم داده 😄انقد ازم وقار و انسانیت دیدن ک له له میزنن بریم ولی من گفته بودم ی روزی ک مشکلاتمون حل بشه بخوان سراغمونو بگیرن این دفه این منم ک اجازه نزدیک شون نمیدم!

پدر مادرش ب بهانه کرونا حتی عقدمونم نیومدن بخاطر کادو....

ولی امسال برا دخترشون یک هفته عقد گرفتن همسرمم نرفت

راستی اینم بگم من خودم مادر دو تا بچه هستم هیچ توقعی هم ازشون ندارم از جونم هم براشون مایه میذارم حت ...

خب عزیزم هدیه خریدن و قدر دونستن نشون دهنده دوس داشتن ماس نه طلبکار بودن اونا.در ضمن خب شاید مادر شما یکم بی مهری کرده در حقتون ولی اکثر مادرها خوبن 

بشقاب دیوارکوب دلبر و جذاب😻💥

برای تمام مناسبتها🎁🎊

نصف قیمت بازار🙀🏃

به پستام سر بزن👈💜

روز مادر نزدیکه😍💚

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand