2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من 163 هستم 

وزنم 65 هس دارم خودمو به 60 میرسونم چون کمتر خیلی زشت و لاغر میشم 

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
استخونام می مونه بالاتنم لاغره تموم استخوناش میزنه بیرون🤷

الان چندی🤣

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
من 163 هستم  وزنم 65 هس دارم خودمو به 60 میرسونم چون کمتر خیلی زشت و لاغر میشم

منم همه همینو میگن

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙
2740
الان 70

اگه لاغر دوس نداری همون 60 اوکیه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
منم همه همینو میگن

اره 60 وزن خوبیه در کل حد وسط هس به نظرم برای هر قدی خوبه من زیر 60 بهم نمیا  قبلا تا 56 یا 54 رسیدم افتضاح میمون شده بودم همسرم باهام قهر کرد و مامانم باهام حرف نمیزد پوستم خدایی سفبد لپای خوشگل چالدار داشتم همش اب شد وااای دیگه پدرشوهرم نگرانم شده بود میکفت مریض شدی واگرنه تو این شکلی نبودی که 😅😊😥😥 بعدش باردار شدم خوب شدم الانم همه میگن خوبم چون ورزشکارم بدنم فرم داره ولی خودم دوست دارم 60 برسم وزنم پایین باشه انگیزه دارم انگاری😄😄😄😂😂

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
منم 161 یا 162 ام 51 کیلو ام میگن چاقی دختر دایی هام😐😕😕😕ولی بقیه میگن وزن ات خوبه فقط اونا میگن ...

چجوری با این وزن چاقی😳

من 59شده بودم همه میگفتن عالیه لاغرتر نکن تو با 51میگن چاقی

بنظرم لاغرم هستی😂

البته به استخون بندی هم ربط داره من هیکلم ریزه نیست 

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙
چجوری با این وزن چاقی😳 من 59شده بودم همه میگفتن عالیه لاغرتر نکن تو با 51میگن چاقی بنظرم لاغرم هس ...

چه میدونم بابا خودشون همه چاق اند بعد به منم میگن تو هم مثل مایی😂😂😂منم گفتم باشه شما راست میگید 

.
2706