2733
2734

اولا که خب شوهرم خیلی تو این وادیا نیست

بعدشم اصلا شغل درست و حسابی ندارم

خب یعنی کلا حامی انسانی و حمایت مالی ندارم

ولی بدجوری دلم غنج میره میتونستم این گربه های مریضو ببرم درمان و گربه ها رو یعنی خیل عظیمی ازشون رو غذا بدم...

متاسفانه هر وقتم تو کوچه مون غذا دادم دعوام شده با همسایه ها و نذاشتن ادامه بدم

طوریکه انگار تریاک جاساز میکنم وقتی میبرم غذا بریزم براشون تن و دستم میلرزه از ترس همسایه ها

خلاصه اینکه این حامیای اینستا رو میبینم غبطه میخورم خیلی..

شاید اگه تو آینده دستم به دهنم برسه بتونم براشون یه کاری بکنم که حداقل این عطش دلم آروم بگیره

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اجاره ای؟

بله

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
2731

امیدوارم به زودی خیلی خیلی پول داشته باشی که بتونی کار به این قشنگی رو انجام بدی. ناامید نشو. همینجوری هم در حد توانت هر کاری از دستت بر میاد انجام بده. حتی در حد ریختن کمی برنج برای پرنده ها.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

همسایه ها منو هم عاصی کردن

یه واحد فکستنی دارن فکر میکنن صاحب کل کوچه شدن!

غذایی هم که میدم هیچ اثری ازش نمیمونه، مرغ و سیب زمینی و هویج پخته رو مخلوط میکنم میدم

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.

مث منی

چه تحقیرها که نشدم بابت دلسوزیم به حیوانات 

غصه نخور وقتی کاری ازت برنمیاد 

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

اگر جا داری و تحصیلات داری حتمااااااااا این کارو کن که فرهنگ سازی شه پیجم بزن

از سال ۹۸ کاربر نی نی سایت بودم البته کاربر خامووووش🤫😁سپس در مورخ ۱ مهر ۱۴۰۰ وی تصمیم گرفت کاربری خودشو بسازد با گوشی جدید😂سپس یک بی کله دیوانه باعث تعلیقیم شد😒سپس وی به نی نی یار ایمیل زده و مقداری پاچه خاری کرد تا برش گرداند😊🤣نی نی یار نیز خام حرف های وی شد و برم گرداند 🤣🤣🤣🤣ولی باز هم وی بحث سیاسی کرده و تعلیق شد و پاچه خاری برای نی نی یار دِگر جواب نمیداد😔🤣وی تصمیم گرفت با شماره خاهرش بیاید نی نی سایت 😍وی نامش هست_جنگوله فنگول_🤭بله دوستان جینگول فینگول برگشتههههه😉لطفا اگر تاپیک دعوا دیدید وی رو تگ کنید بنده گیس و گیس کشی دوست دارم🤣🤣🤣🤣 اقا من خودم کم بودم برداشتم اجیامم اوردم 😂😂@شوهر_jengolefengol و @خاهر_jengolefengol اینا با منن اوکی؟نبینم بگین بلا چششون ابروعه هااااا😎💣https://harfeto.timefriend.net/16419136005807
2738
اگر جا داری و تحصیلات داری حتمااااااااا این کارو کن که فرهنگ سازی شه پیجم بزن

ببخشید ربطش به تحصیلات چیه،دارم تحصیلات،هنوزم در حال تحصیلاتم!!!

حاضری برای موشها هم این کارو کنی؟!

عزیزم هر چیزی جای خودشو داره نباید نظم شهر بهم بریزه حیوانات جای خودشون ماها جای خودمون اگه یه حیوانی زیادی بشه مشکلاتی ایجاد میکنه درست نیس ما غذا بدیم اونا خودشون پیدا میکنن میخورن اونایی که نمیتونن غذای بقیه اش میشن میلیون ها ساله همینه دیگه که نسلشون مونده الان خیلی آدما هم همینن 

ببخشید ربطش به تحصیلات چیه،دارم تحصیلات،هنوزم در حال تحصیلاتم!!!

منظورم اینه دامپزشک هستید؟یا سر رشته ای دارید؟خب اگر پناه گاه بزنید باید چند تا دامپزشک هم باشه که مثلا اگر یه حیوون زخمی شد درمان کنه

از سال ۹۸ کاربر نی نی سایت بودم البته کاربر خامووووش🤫😁سپس در مورخ ۱ مهر ۱۴۰۰ وی تصمیم گرفت کاربری خودشو بسازد با گوشی جدید😂سپس یک بی کله دیوانه باعث تعلیقیم شد😒سپس وی به نی نی یار ایمیل زده و مقداری پاچه خاری کرد تا برش گرداند😊🤣نی نی یار نیز خام حرف های وی شد و برم گرداند 🤣🤣🤣🤣ولی باز هم وی بحث سیاسی کرده و تعلیق شد و پاچه خاری برای نی نی یار دِگر جواب نمیداد😔🤣وی تصمیم گرفت با شماره خاهرش بیاید نی نی سایت 😍وی نامش هست_جنگوله فنگول_🤭بله دوستان جینگول فینگول برگشتههههه😉لطفا اگر تاپیک دعوا دیدید وی رو تگ کنید بنده گیس و گیس کشی دوست دارم🤣🤣🤣🤣 اقا من خودم کم بودم برداشتم اجیامم اوردم 😂😂@شوهر_jengolefengol و @خاهر_jengolefengol اینا با منن اوکی؟نبینم بگین بلا چششون ابروعه هااااا😎💣https://harfeto.timefriend.net/16419136005807
منظورم اینه دامپزشک هستید؟یا سر رشته ای دارید؟خب اگر پناه گاه بزنید باید چند تا دامپزشک هم باشه که م ...

نه متاسفانه نیستم

حاضری برای موشها هم این کارو کنی؟! عزیزم هر چیزی جای خودشو داره نباید نظم شهر بهم بریزه حیوانات جای ...

موش هارم دوس دارم،طوریکه وقتی تو باغ یکیشو دیدم تا دوساعت همش میگفتم واااای خدایااااا چقد بانمک بود انگار از کارتونا پریده بود بیرون...همش ناخوداگاه یادم میفتاد قربون صدقش میرفتم

2706