2737
2739
عنوان

این قرصو با آب بخورم یا جویدنیه؟🙁

138 بازدید | 13 پست

دکتر این قرص رو بهم داد گفت جویدنیه. آخه کپسول ویتامین ایی چطور جویدنیه؟ تورو خدا یکی کمکم کنه 

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     

از جلوشم عکس بده

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه ویتامین ای رو باید قورت بدی

پس چرا گفت جویدنیه، البته قرص کلسیم هم بهم داد، یعنی میشه منظورش قرص کلسیم بوده باشه؟

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     
2740
خب داخل دهان بگذار مثل نان که می جوی اونا بجوید. 

میگم درست گفتع دکتر؟ یا من اشتباه شنیدم

پس چرا گفت جویدنیه، البته قرص کلسیم هم بهم داد، یعنی میشه منظورش قرص کلسیم بوده باشه؟

والا پزشک زنان برا من تجویز کرده بود میگف باید قورتش بدی همراه با اب فراوان!احتمالا کلسیم رو باید بجوی!

..el miedo es estúpido, arrepentirse también