2737
2739

به خدا  ارایشم می کنم ادکلن می زنم و میرم مدرسه  بعد دختره پا می شه می گه یه چیز بگم بهت برنخوره من از چشات می ترسم چقدر زشتن  دلم خیلی شکست  گفتمش چرا می گه دور چشمات سیاهه ولی اصلا این تیرگی انقدر زیاد نیست که بخواد اینجوری بگه خیلی ناراحت می شم  ولی هیچی نمی کم  کم مونده بود گریه کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

پر رو بوده

به دل نگیر

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

شما ک معلمی محکم ترباش بغلش کن نازش کن ازت نترسه بچه ست دیگه اگه باز تکرار کرد با ارامش از خانوادش درخواست کنین ب بچشون توضیح بدن

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2738

اعتماد بنفس داشته باش دختر!

حالا بچه یه چیزی گفت که نشون میده تربیتش تو فاز همین ظاهر‌ و چهره اس

اشکال از تربیت اونه نه خلقت خدا!

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش

قبول دارم بچه بی تربیت زیاد شده،خانواده ها نه البته همه،خیلی لی لی به لالا میزارن اصلا وقت نمیزارن برای تربیت بچشون

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2706