2733
2734
عنوان

قنبریون 😎❤

| مشاهده متن کامل بحث + 24582 بازدید | 4847 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره😂😂میتزسم از دست من اسهال شه😂😂😂همچی میریزم تو حلقش😂جای بچم خالی🥲

@bad_girll     @تنها000   میرم بخابم   امتحانن دارم فردا 

تا من بیام همو ننمایید 

با تچکر

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀
2731
الان داره تو دلش بهت فحش میده😂😂بابا هر چی نده اسکل مریض میشه 

سگ جونه😂😂امروز رو دنده چپ بیدارشدم کلا اعصابم خورده اینام قصد خوابیدن ندارن هردقه ی تیکه ای میندازن ک دلم میخواد خفشون کنم😐کثافتا نشستن میگن اناهیتا بدسفره😂😂ازوقتی اومده سرش تو گوشیه😐😂بهار دلم دردده امروز ناقص شدم فک کنم

آدَم دوس داره جهانُ ول کنه تورو نگاهت کنع…❤️تتلیتی:)
سگ جونه😂😂امروز رو دنده چپ بیدارشدم کلا اعصابم خورده اینام قصد خوابیدن ندارن هردقه ی تیکه ای م ...

واییی 😂😂خیلییی اعصاب خورد کنه این موقعیت واقعااا 

چراغارو خاموش کن بگو جیش بوس لالا😂😂

🖤💛دکتری ندیدم که درداموبفهمه 💛🖤شبی نبود بگم بره صب قشنگه :))💛🖤
واییی 😂😂خیلییی اعصاب خورد کنه این موقعیت واقعااا  چراغارو خاموش کن بگو جیش بوس لالا😂😂

برن گمشن میگن تو بدسفری😂😂😂من با تک تکشون قهرم بخصوص میلی بزغاله سگ نفهم😂ینی عصری این توپ بی صاحابو جوری پرت کرد سمتم ک قشنگ خورد تو شکمم پریود نشم صلوات😂خو خدایی حق ندارم سروصداکنم؟تا  ی چی میگم میگن دفعه دیگ تورو نمیبریم😂😂

آدَم دوس داره جهانُ ول کنه تورو نگاهت کنع…❤️تتلیتی:)
برن گمشن میگن تو بدسفری😂😂😂من با تک تکشون قهرم بخصوص میلی بزغاله سگ نفهم😂ینی عصری این توپ بی صاحا ...

اجتماع کردن دارن اذیتت میکنن برن رو مخت تو حرس میخوری اونا بیشتر حال میکنن😂😂

🖤💛دکتری ندیدم که درداموبفهمه 💛🖤شبی نبود بگم بره صب قشنگه :))💛🖤
2706