2733
2734
عنوان

رژیم ی چند پرخوری

1373 بازدید | 24 پست

سلام دوستای گلم 

بچه ها من الان ۳ ماه ایروبیک میرم ۸ کیلو کم کردم با رژیم  . غذا نمیخوادم  همش میوه  آجیل نیا جا غذا الان ی هفته است پر خوری داشتم مهمون داشتم یا مهمون بودم  جمعه مهمون داشتم  ناهار نخوردم ی سیب خوردم شبش  ی تیکه کوچولو  ته چین خوردم . امروز نون پروتین با الویه . باز الان ی  نون پروتین خوردم . وزنم از ۷۳۵۰۰ شد ۷۴۱۰۰. وزنم زیادتر نشه شبم مهمونم  چیکار کنم عذاب وجادان دارم 

چقد بد رژیم گرفتی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا عزیزم ؟؟؟

غذا نمیخوری دیگه چیه همش میوه اجیل الان هرچی بخوری سریع میری بالا

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من خودم هم اضافه وزن دارم.هم تجربه ورزش هم رژیم . حدودا ۳۰ کیلو وزن کردم ولی باز برگشت.اما ریزش موم خوب نشد.افتادگی صورتم خوب نشد.ضعف بدنمم خوب نشد.به بدنت فقر و گرسنگی نده. مشکل ما عدم تعادل. یهو هیچی نمی خوریم یهو مثل دور از جون خرس گیریزلی حمله میکنیم. مراقب خودت باش..... رژیم و ورزش برای سلامت موندنه نه اذیت کردن خودمون.من یه روزی تا ۵۰ تا شدم. الان همون ۷۵ تام با کلی مشکلللل.

💔
2740
2706