2733
2739
عنوان

رژیم ی چند پرخوری

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 24 پست
 وزنم باز زیاد میشه چیکار کنم اززیر شام اونم قرمه سبزی در برم

عزیزم برنامه کرفس بریز روزی ۱۰۰۰تا ۱۲۰۰کالری مجازی دو روز در هفتت بکن ۸۰۰تا همه چی بخور ولی کم همون ایروبیک با یکم رعایت غذایی لاغرت میکنه نه اینجوری خودتو هلاک کنی الانم فقط گوشتو یکم لوبیای قرمه رو بخور ماست سالاد اول غذا بخور حجم معدت پر شه کمتر غذا بخوری

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلستر نیس چای سبزه سیب زمینی چاق کنندس؟

نون پروتین بخر خیلی خوشمزس اصلا چاق نمیکنه امروز   الویه با نون پروتین خوردم  ظهر از بس نونش  خوشمزه س باز خوردم الان عذاب وجادان دارم

2731
 من ن . من رژیم خودم گرفتم به جا غذا مبوه آجیل میخوردم ۸ کیلو کم کردم . این هفته ی کم پرخوری دا ...

به نظرم این روش درس نیست مگه میشه غذا رو حذف کرد فقط میوه خورد؟؟؟

میدونید چقد به بدنتون ضربه میزنین؟بعدش اینجوری فک نکنم نتیجه بگیرین 

شما باید معدتون رو به کم خوری عادت بدین تازه اونم کم کم 

به نظرمن در کنار ورزش رژیم کالری شماری حتما انجام بدین یعنی همه چیز بخورین ولی به اندازه تا خدایی نکرده بدنتون آسیب نبینه

شرط دل دادن دل گرفتن است؛وگرنه یکی بی دل میشود و دیگری دو دل...!
2740
به نظرم این روش درس نیست مگه میشه غذا رو حذف کرد فقط میوه خورد؟؟؟ میدونید چقد به بدنتون ضربه میزنین ...

میشه توضیح بدین چطوری دارم اما نمی دونم از کالری شمار استفاده کنم 

میشه توضیح بدین چطوری دارم اما نمی دونم از کالری شمار استفاده کنم 

بله،ببین یه برنامه کالری شماری نصب کنم من خودم زیره دارم بعد اونجا اول میری مشخصاتت قد ،وزن ،میزان فعالیت روزانه ت،اندازه دور مچ اینا رو ثبت میکنی بعد خودش بهت میگه طبق مشخصات روزانه مثلا ۱۲۰۰ کالری مصرف کن 

بعدش شما از صبح که پاشی شروع صبحانه هر چی خوردی رو کالری ش  رو ثبت میکنی مثلا شما دو تا خرما خوردی میری اون رو ثبت میکنی همینجوری تا اخر شب 

شرط دل دادن دل گرفتن است؛وگرنه یکی بی دل میشود و دیگری دو دل...!