2733
2739
عنوان

تور ترکیه الان نفری چنده؟؟؟ میصرفه بنظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 23 پست

خاله ی شوهرم میخواست سفره یک روزه بره ترکیه فقط بخاطر کنسرت تتلو حساب کرده بود یکروز با بلیط کنسرت سی تومن میگفت میرم حالا ببخشیدا گ.وهاشم نداره

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عوارض خروج و خرجهای تفریحهای اونجا و خورد و خوراک هم در نظر بگیر

وگرنه در کل ترکیه یه کم ارزونتره تورش

و اینکه کیش هواش برای تفریح های آبی و اینا خوبه الان

ترکیه سرده خب

اگه بچه داشته باشی خصوصا سخته

اگه جفتشو نرفتی و تا حالا خارج نرفتی برو ترکیه  ولی اگه یه کدوم رو رفتی اون یکی رو برو که نرفت ...

نرفتم تا حالا هیچکدومو ولی اینجوری که خودمم فکر کردم دیدم ترکیه بهتره انگار.ممنونم گلم که کمک کردی🌹

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
2731
عوارض خروج و خرجهای تفریحهای اونجا و خورد و خوراک هم در نظر بگیر وگرنه در کل ترکیه یه کم ارزونتره ت ...

عه؟ پس نمیرم😂😂😂

ثبات در تصمیم گیریم موج میزنه

خدایا هزاران مرتبه شکرت
2740