2737
2739

من تا حالا نرفتم🙄

دوس دارم بعد اینهمه وقت یه جایی بریم شنیدم که میگن ترکیه و کیش قیمتش یکی شده

خدایا هزاران مرتبه شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره یجوریه با اتوبوس کم درمیاد با هواپیما شیش هف تومن

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...

بستگی به نوع پرواز و هتل داره.ولی متوسط ۱۰ تومن هزینه رفت و برگشت و اقامت.خرید هم بستگی به بودجه خودتون داره.ولی هزینه ناهار و شامم هست ک اونجا قیمتا چون پول ما کم ارزشه یکم گرون درمیاد.کلا بستگی به سلک سفر رفتن خودتون داره

براي سلامتي پدر و مادرم صلوات مي فرستي؟
2740

منم میخوام برم کیش حساب کردم حداقل ۱۵ تومن پول میخواد به همسرم میگم بریم ترکیه یه کم دیگه بذاریم رو این پول نمیدونم کدوم درسته 

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
منم میخوام برم کیش حساب کردم حداقل ۱۵ تومن پول میخواد به همسرم میگم بریم ترکیه یه کم دیگه بذاریم رو ...

اگه جفتشو نرفتی و تا حالا خارج نرفتی برو ترکیه 

ولی اگه یه کدوم رو رفتی اون یکی رو برو که نرفتی

تا قبل از کرونا با قطار هم میشد رفت ترکیه اما الان تو کرونا شاید مرز قطاری بسته باشه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

کیشم خوبه من قبلا رفتم هتل اینا برامون از طرف کار بابام رایگان بود اونجام از راه دریایی رفتیم فک نمیکنم از راه زمینی اونقدرا دربیاد... 

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...