2733
2734
عنوان

بامامانم دعوامون شد

392 بازدید | 21 پست

با مامانم پشت تلفن بحثمون شد وسط حرفم تلفن رو قطع کرد بعد فرداش به موبایلش زنگ زدم جواب نداد باز زنگ زدم بابام برداشت با دادو بیداد که چیکارش داری و با سردی خداحافظی کرد که یعنی دیگه زنگ نزن

دیروزم مامانم به خاهرم گفته بابا گفته بهش زنگ بزنی دستتو قلم میکنم

هی خدا

از مادرپدرم شانس نیوردم

دارم دق میکنم نمیخام شوهرم بفهمه باهاسون دعوا کردم بعد تو دعوامون میکوبه سرم 

قوز کن.این دنیا ارزش ندارد،۸ لیوان آب هم نخوردی،نخوردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بحث یرچی بوده؟ 

زنداداشم ختم پدرشوهرم نیومد فقط زنگ زد تسلیت گفت حالا مادر زنداداشم فوت کرد من فقط واسه دفنش رفتم حالا زنداداشم بهم زنگ زده که چرا هفتم نیومدی مامانمم طرفشو‌گرفته

منم با مادرم سر ی  ک زدم دعوا رانداختن اونو خواهرم  منم ب مادرم گفتم خیلی اخلاق بدی داری 

بعدم اینقد اعصابم خرد بود نتونستم ب شوهرم نگم داشتم میترکیدم از اعصاب خوردی داشتم خفه میشدم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2740
منم با مادرم سر ی  ک زدم دعوا رانداختن اونو خواهرم  منم ب مادرم گفتم خیلی اخلاق بدی داری&n ...

میترسم به شوهرم بگم بعد علیه خودم استفاده کنه بعدها

زنداداشم ختم پدرشوهرم نیومد فقط زنگ زد تسلیت گفت حالا مادر زنداداشم فوت کرد من فقط واسه دفنش رفتم حا ...

اوووووه   پس حق باتو بوده  ولشون کن بزار عروسشونو بچسبن 

💙تعین جنسیت ان تی   بر اساس نظریه رمزی💜   کسی که نظر‌ش باشما فرق داره دشمن شما نیست 
اوووووه   پس حق باتو بوده  ولشون کن بزار عروسشونو بچسبن

پدرشوهرمن شهریور فوت کرد گفت کرونا هست فقط تلفن زد تسلیت گفت حالام دوهفته س مادرخودش فوت کرده منم دفنش رفتم بعد رفتم خونه باباش فاتحه دادم

2706