2733
2734
با سلام، دختر من 28 ماهه ست، تا الان اصلاً آمادگى پوشک گیرى رو نداشت ولى احساس کردم الان دیگه میتونم اینکارو انجام بدم، ولى از دیروز که شروع کردم دقیقاً تمام وقتم رو توى دستشویى هستم ولى خبرى نیست، همینکه از دستشویى بیرون میایم توى شلوارش کارشو میکنه، اینم بگم که نه روى لگن موزیکال و خوشگلى که واسش خریدم نشست، نه میذاره شورت آموزشى پاش کنم، با توجه به اینکه من صبر و حوصله م خیلى زیاده واقعاً خسته شدم، لطفاً منو راهنمایى کنید و بگین اینا طبیعیه یا نه، جایزه و عکس هاى خوشگل توى دستشویى هم اصلاً جواب نداده، منتظر راهنمایى تون هستم، ممنون.
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانمی منم یک هفته همش تو دستشویی بودم باید باهاش تو دستشویی بازی کنی شعر بخونید هر 30 دقیقه ببرش.بهش آب ولرم بزن تا جیشش بگیره وقتی تو دستشویی کارشو رکد کلی تشویقش کنید و بهش یه خوراکی جایزه بدید.دختر منم یک هفته طول کشید تا یه کم بدنش آماده شد بعد یک ماه خیلی خوب شد.منم صندلی خریدم اما یکبار هم روش ننشست.صبور باش .زود یاد میگیره ولی زندگیت رو به گند می کشه باید کل زندگیت رو سر فرصت وقتی یاد گرفت بشوری
2740
باهاش بازی کن بچه ها دوست دارن تو بازی نقش اول باشن، یه داستانی براش بساز و نقش اول هم خودشو قرار بده. فقط به این فکر کن بچه ها هر چقدر شیطون و باهوش باشن خیلی مونده به مادر و پدر ها برسن پس قدرت دست شماست دوست عزیزم. ولی واقعا با یه روز و دو روز به نتیجه نمیرسی