2733
2734
عنوان

ازدواج،بدترین اتفاق زندگیست

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 41 پست
ببین من به یک. نتیجه ی مهم رسیدم اینکه حتی اثر کردن نفرین رو یه نفر هم لیاقت میخاد خدا اگر از کسی ...

ا

اینکه ببینی چقدر بیچاره و درمونده ای و کاری ازت برنمیاد خیلی خیلی سخته....

بچه های نازم عاشقتونم🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا خب؟!؟پنج روز پیش به خاطر یه اتفاق کوچیک چنان بی احترامی به من شد که فقط دلم خونه....بخوام تاپیک ...

مهم نیست منو شما چی فکر میکنیم مهم اینه خدا اینطور نیست که باید باشه 

2731
بیخیال  فکر اذیت کردن دیگران حال خودت رو خراب می‌کنه  همین که نبینی این آدم ها رو یا بهش ...

دقیقا فندوق جون اما اینکه اون ادما رو نبینی کمک بزرگی به فراموشی دردت میکنه نه اینکه یکی همش وردلت باشه...

خونواده من حامی من هستن اما تحمل غم بچه هام رو ندارم.

تو بازم تو زندگی اونا که نیستی بدونی خوشن یا ن 

ومن خودم به چشم دیدم کسی که خیلیا رو اذیت کرده بود و باعث غم و ناراحتیشون شده به چه روزی افتاده 

نفرین درست نیست... شاید ناحق باشه و برگرده به خودمون، فقط باید همه چیرررو به خدا سپرد 

خدا خودش میدونه چطور حق مظلومو از ظالم بستانه

چرا خب؟!؟پنج روز پیش به خاطر یه اتفاق کوچیک چنان بی احترامی به من شد که فقط دلم خونه....بخوام تاپیک ...

تو این دنیا خیلی چیزا انصاف نیست.... فکر کردن بهش فقط ازارت میده... با داشته هات دلخوش باش ول کن بدبختی 

اره بخدا ی مورد با چشای خودم دیدم دختره هر هفته ی بار رل میزد از همه هم گوشی یا پول قلبمبه ای تیخ می ...

ای بابا....

2740
من همیشه میگم تو این دنیا باید گرگ باشی  اگه. بره باشی میکشنت  با هرکسی باید مثله خودش ر ...

دقیقا منم صحبتت رو قبول دارم اما بعضیا انقد جلادن ادم حریف نمیشه

اینم بگم آخر عاقبت هیچکس مشخص نیس  نه تو نه خواهرشوهرت هیچکس معلوم نیس 10 سال 5سال دگ یه ساعت ...

اوهوم اما من واقعا ناراحتم به خاطر بی عدالتی و دلم میسوزه

چرا ازشون فاصله نمی‌گیری کمتر برو کمتر باهاشون گرم بگیر 

سرت تو زندگی خودت باشه و فقط با خانواده خودت رفت آمد کن ده بار یه بارش برو خونه پدر شوهرت یه ساعت بشین زود هم بلند شو دوری و دوستی

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
منتظر خدا نباش که انتقام بگیره .خودت هم لازم نیست ظلمی به کسی بکنی فقط یاد بگیر از خودت و حقت دفاع ک ...

اینبار همین کارو کردم اما پنج شش روزه تو خونه سکوت مطلقه و قهریم

مهارت های خودت رو افزایش بده  ببین تو اون اتفاق سهم خودت چی بوده  اگر من شما رو از در ...

مرسی فندوق جون ....

امیدوارم دل شما هم همیشه شاد باشه

ریشه همه رفتارایی که با ادم میشه تو رفتار و منش خود ادم .باید تغییر کنی اگه رفتار بقیه نسبت به خودت ...

شاید باورت نشه جانبداری هم نمیکنم اما من یک ادم خیلی محتاطی هستم تو برخوردم با بقیه اما همسرم اصلا احترام نمیذاره و راحت بهم بی احترامی میکنه خونوادش هم پشتش هستن و این منو میرنجونه...

2706