2733
2739
عنوان

ازدواج،بدترین اتفاق زندگیست

551 بازدید | 41 پست

سلام نمیدونم واسه شما هم اتفاق افتاده یا نه؟!؟

دیدین این آدمایی که زیادی به بقیه ظلم میکنن همیشه هم شادن و خوش و خرم زندگیشون میگذره..

اما اینا که بی زبون و ساده ان همه میخوان سوارشون بشن و بهشون زور بگن؟!

موضوع ظلم خونواده شوهرمه ..

مثلا تا یادم میاد خواهر شوهرم تا وقتی مجرد بود همیشه واسه من فیس میکرد قیافه میگرفت الان باید بیای و ببینی چه خونواده شوهری چه شوهری...

حالا کافیه من یه کوچولو بدذاتی کنم خدا از دماغم میاره...

من نه از ازدواجم راضیم نه از اونایی که بهم ظلم کردن اما مجبورم بسازم...

خدا هم روز به روز به شادیشون اضافه می‌کنه

نفرین نمیکنم اما دوست دارم خدا درسی بهشون بده که ببینن چقد به من سخت گذشته و منو درک کنن

بچه های نازم عاشقتونم🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩🤍⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا منم یه گناه کنم خدا می ذاره کف دستم ☹️☹️😐

اره من مجردم 

ولی مامان من خیلی سختی می کشه 

الانم تو سختی بخدا 

خلاصه یه خونه ماشین 

بزور تا الان داشتن 

ولی اونا فک می کنن خیلی مامانم خوشبخت 

2728

ببین من به یک. نتیجه ی مهم رسیدم

اینکه حتی اثر کردن نفرین رو یه نفر هم لیاقت میخاد

خدا اگر از کسی قطع امید کنه ولش میکنه تنبیهشم نمیکنه

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

بیخیال 

فکر اذیت کردن دیگران حال خودت رو خراب می‌کنه 

همین که نبینی این آدم ها رو یا بهشون فکر نکنی کافی هست 

منم گاهی دچار همین حسی که گفتی میشم ولی بعد به خودم میگم یکبار اذیت شدم یک بار هم با فکر بهش درد بکشم ... بره به جهنم 

ولی واقعا ازدواج کار سختی هست 

من اگر خانواده ای گرم داشتم حتما جدا شده بودم یا حداقل تحمل این شرایط واسم راحت تر بود. 

سخته دختر بی پشتوانه خانوادگی باشه .... چالش های ازدواجش صد برابر سخت تر میشه 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

من همیشه میگم تو این دنیا باید گرگ باشی 

اگه. بره باشی میکشنت 

با هرکسی باید مثله خودش رفتار کنی اگه خوب بود خوبتر باش اگه بد بود بدتر باش

اینکه بعصیا میگن خب اگه اونجور باشیم با اون طرف چه فرقی میکنیم اشتباهه

من خودم شده یکی خیلی خوب بوده باهام ولی یه تایمی خواسته اذیتم کنه منم تو اون تایمی که خوب بوده براش بهترین بودم و اون تایمی که خواسته زیر ورو بکشه شدم دشمن خونیش

اینحورط اتفاقا قدر ادما رو بیشتر میدونن

منم چون با حرفت خیلی موافقم و خیلی دیدم ادمای اینجوری 

به خاطر امین اینجور نیستم

2740
ببین من به یک. نتیجه ی مهم رسیدم اینکه حتی اثر کردن نفرین رو یه نفر هم لیاقت میخاد خدا اگر از کسی ...

اینم بگم آخر عاقبت هیچکس مشخص نیس 

نه تو نه خواهرشوهرت هیچکس معلوم نیس 10 سال 5سال دگ یه ساعت دگ کجاست و چه بلایی سرش اومده

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
خدا هیچوقت انتقام مظلوم رو نمیگیره ولی اگه اینطوری آروم میشی بسپار به خدا 

چرا خب؟!؟پنج روز پیش به خاطر یه اتفاق کوچیک چنان بی احترامی به من شد که فقط دلم خونه....بخوام تاپیک بزنم یه دنیا حرفه و از حوصله خارج اما این انصاف نیس

دقیقا منم یه گناه کنم خدا می ذاره کف دستم ☹️☹️😐 اره من مجردم  ولی مامان من خیلی سختی می کشه& ...

عزیزم تا مجردی بهتره بدونی بیشتر مردا غیرقابل اعتمادن یه تعداد کمی توشون انسانن

چرا خب؟!؟پنج روز پیش به خاطر یه اتفاق کوچیک چنان بی احترامی به من شد که فقط دلم خونه....بخوام تاپیک ...

مهارت های خودت رو افزایش بده 

ببین تو اون اتفاق سهم خودت چی بوده 

اگر من شما رو از دره هل بدم پایین اول مقصر خودت هستی که بدون شناخت کنار من اومدی لب دره 

و بعد من ..... این میشه سهم خودت ...

ول کن آدم های سمی رو 

کم کم با درد کشیدن ما آدم ها بزرگ میشیم 

امیدوارم زود زود قلبت آروم و دلت شاد بشه

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!