2752
2739
عنوان

مادرای عزیز با تجربه و شیرده یه سوال نسبتا عجیب غریب دارم😶

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 50 پست
مهم الانه ک از شیرت تغذیه کنه .دوسالگی شیرت ب چ دردش میخوره

به همون دلیلی که خیلیا تا دو سالگی شیر مادر میخورن

بترس از آن که در دنیا ندارد جز خدا یاری که نابودت کند آهش اگر قلبش به درد آری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله میشه دوشید یخچال گذاشت یا فریز کرد

شیر تو یخچال ۴روز میمونه تو فریزر ۶ماه .بعدشم ایشون سوالش چیزی دیگه بود 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
نه شیر بچه دوم رو که دنیا اومده یه کم بدوشم به پسرم بدم

بعيد میدونم بخوره. با چیزای دیگه جبران کن براش. یکسال که شد همیشه شیر گاو بهش بده. روغن گوسفند اعلا بخر توی غذاهاش بریز استخون بندی اش رو محکم میکنه 

2731
چرا میخوای اینکارو کنی؟دیگه اونموقع واسش خاصیتی نداره ک بدی

چون حالم از شیر ندادن بهش خیلی خرابه

همش آرزو میکنم ای کاش برگردم به سه ماه پیش و میدونستم که چیکارا کنم تا شیرم زیاد و مقوی بشه

وقتی دوسال طعم شیرخشک بره زیرزبونش عمرا اگه شیر شما رو بخوره حتی تو شیشه 

جاریم کرونا گرفت یکماه ب بچش شیرخشک داد ولی هی سینشو میدوشید ک خشک نشه ..بعدش از یکماه دیگه بچه شیرشو نخورد 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
ولی فک نکنم بچه بخوره یعنی میخوره  راسی برای منم سوال شد چجوری شیر خشک میشع من تا حالا ندیدم

من دخترم دو سالو یک ماهشه.. یه هفتس که شیر نمیدم.  سینم تا سه روز اول داشت منفجر میشد..    دو روزه الان اروم‌شده دردی نداره .‌ فشار دادم دیدم شیرم کمتر میاد و به زورمیاد‌ . داره خشک میشه.. دخترم هر چقدر میخورد شیرم بیشتر میشد ولی اگه بچه نخوره و عمل مکیدن نباشه سینه خشک میشه در عرض یک ماه 

رسالت من به پایان رسید...رسول دیگری در راه است
2740
ولی فک نکنم بچه بخوره یعنی میخوره  راسی برای منم سوال شد چجوری شیر خشک میشع من تا حالا ندیدم

خوشبحالت کاش منم هیچوقت تجربش نمیکردم

الان خیلی دوست دارم کاری کنم شیرم برگرده اما نمیدونم برمیگرده یانه به زور فشار من یه قطره میاد

خب عزیزم شیر مادر اوایل خیلی مهمه دقت کردی شیر مادر اوایلش چقدر چرب و رفته رفته ابکی میشع. تو دوسالکی واقعا بدردش نمیخوره. میشه شیر مادر از یکو نیم سالگی قطع کرد دکتر هم اجازه میده. 

توروخدا مسخرم نکنین لطفا

عزیزم اکثر مامانا بچه اول شیرشون خیلی بیشتر از دومی و سومی هست

و احتمال زیاد دفعه دیگ هم شیرت کم هست ‌ ب مرور خشک میشه بازم پس همونم به بچه دومی بده

چون نوزادت بیشتر ازین بچه ۱سالو خورده ای به تغذیه باشیرنیاز داره

بعيد میدونم بخوره. با چیزای دیگه جبران کن براش. یکسال که شد همیشه شیر گاو بهش بده. روغن گوسفند اعلا ...

آره خیلی تو این فکرا هستم

[QUOTE=221804697]خوشبحالت کاش منم هیچوقت تجربش نمیکردم الان خیلی دوست دارم کاری کنم شیرم برگرده اما نمیدونم برمیگرده ...[/QUOTE

بدوش شاید برگرده. عزیزم خیلیم ناراحت نباش شیر خشک هم واقعا خوبه. دیگه کاریه که شده ناراحت نباش

خوشبحالت کاش منم هیچوقت تجربش نمیکردم الان خیلی دوست دارم کاری کنم شیرم برگرده اما نمیدونم برمیگرده ...

اگه بتونی کاری کنی که سینه اتو بگیره ممکنه شیرت جریان پیدا کنه مجدد 

سخته فقط چون تو این مدت شیشه خورده شاید نگیره سینه رو  ولی اگه بگیر شیرت راه میوفته

وقتی دوسال طعم شیرخشک بره زیرزبونش عمرا اگه شیر شما رو بخوره حتی تو شیشه  جاریم کرونا گرفت یکم ...

من مادرم شاغله بعد از ده روز رفت خونه خودش اصصصصصصلا وقت نداشتم شام و ناهار بپزم و حسابی بخورم حتی از وزن قبل از بارداریمم دو کیلو لاغرتر شدم و اینکه تو بارداری هم فقط ۹ کیلو اصافه کردم چون نمیتونستم غذا بخورم بچه خیلی بالا بود به معدم فشار میاورد