2733
2734
عنوان

مادرای عزیز با تجربه و شیرده یه سوال نسبتا عجیب غریب دارم😶

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 50 پست

اما به لطف یکی از هم نی نی سایتی ها دیگه حالم از شیر ندادن بد نیست و روحیم خیلی بهتر شده

بترس از آن که در دنیا ندارد جز خدا یاری که نابودت کند آهش اگر قلبش به درد آری
چون حالم از شیر ندادن بهش خیلی خرابه همش آرزو میکنم ای کاش برگردم به سه ماه پیش و میدونستم که چیکار ...

عزیزم شیرخشک حتی مقوی تر از شیر مادر هست، همه ویتامین های مورد نیاز بدنش رو به بچه میرسونه، فکر نکن که به بچه ات ظلم کردی یا حس گناه داشته باشی.

اصلا اصلا ناراحت این مسئله نباش

سعی کن یه مادر قوی باشی براش

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم شیرخشک حتی مقوی تر از شیر مادر هست، همه ویتامین های مورد نیاز بدنش رو به بچه میرسونه، فکر نکن ...

ممنونم از دلگرمیت عزیزم

تو یه مطلبی خوندم دو هفته اول شیردهی مثل واکسن دربرابر بیماری های عفونی میمونه خوشبختانه دو هفته بهش شیر دادم

من واقعا بچم با شیر خودم سیر نمیشد چون هرچی فکرمیکنم میبینم بچم همش تو بغلم بود و شیر میخورد چون سیر نمیشد همین قضیه بود که هی باعث شد کمتر و کمتر شیر خودمو بدم بهش

من بچه اولمه و روز هشتم به بعد از زایمان خودم بودم و خودم بچم نمیذاشت یه غذا بپزم بخورم که شیرم خشک نشه

به قدری لاغر شده بودم که انگار نه انگار اصلا من بچه ای باردار بودم و به دنیا آوردم

الانم به قول شما شیر خشکا رو هر چی ترکیباتشونو نگاه میکنم واقعا پر از ویتامین و آهن و همه چی هست

شاید اگه شیر خودمو ادامه میدادم و بچم وزن نمیگرفت اون مکقع واقعا بهش ظلم کرده بودم

امیدوارم بتونم مادر خوبی براش باشم و غرق محبتش کنم و بتونم خوب تربیتش کنم تا به بهترین ها برسه

ممنونم از دلگرمیت عزیزم تو یه مطلبی خوندم دو هفته اول شیردهی مثل واکسن دربرابر بیماری های عفونی میم ...

مطمئنم که بهترین تصمیم هارو گرفتی براش 🥰

هیجکس تو شرایط شما نیست و حق نداره شمارو قضاوت کنه یا زیرسوال ببره

تو بهترین کار رو برای نی نیت کردی 😘😍

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces
مطمئنم که بهترین تصمیم هارو گرفتی براش 🥰 هیجکس تو شرایط شما نیست و حق نداره شمارو قضاوت کنه یا زیر ...

ای جانم عزیزم😘

ممنونم که درکم میکنی خدا بهترینها رو نصیبت کنه