2737
2734
عنوان

اپیلاسیون در بارداری انجام دادین دوستان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 40 پست
بچه ها یه سوال،چطور در بارداری قسمت پایین تنه(ب ی ک ن ی)رو اصلاح میکنن؟😐

به سختی 

با ژیلت بدون دید و دسترسی کامل

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
واقعا ؟ پس من با این حجم از پشم چه کنم موقع زایمان ؟😢

من انجام دادم کمرو نمیشه چون نمیشه کهدمر بخوابی اگه بشینی و برات کمرتو ایپلاسیون کنه،مگه میخواد چیکار کنه که بعضیا میگن شکمو نمیشه من ماه اخر چند روز قبل زایمان انجام دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخیییی عزییییزم 😁😁😁 اولین باره میشنوم . هورمون مردانه تون بالاس احتمالا

نمیدونم ربطی به هورمون داره یا نه . چون هیکل و صدا و اینام که خیلی ظریف و زنانه ست ولی در کل خانوادگی موهای پرپشتی داریم در تمام نواحی 😂

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2738
من انجام دادم کمرو نمیشه چون نمیشه کهدمر بخوابی اگه بشینی و برات کمرتو ایپلاسیون کنه،مگه میخواد چیکا ...

نشسته اگر انجام بده که خیلی خوب میشه 

شما شکم رو اپیلاسیون کردی ؟ 

من قبل از بارداری زیاد انجام دادم بعضی قسمتا واقعا کم شدن مثلا روی ران و دستام ولی درکل هنوز درمیاد و واسه پوست خوب نیست، شل میکنه، بهتره از پودر موبر استفاده کنی هم بهداشتی هم اسیبی نمیزنه و خوب تمیز میکنه 

کاش هیچ وقت وجود نداشتم.
😟😟با کرم موبر نمیشه کاری کرد؟

فکر کنم خوب نباشه برای سلامتی نی نی 

نمیشه موبر بزنی؟ پودرشو یا کرمشو منم خیلی پر موام همیشه میگم وقتی حامله شدم چجور با این حجم از مو ...

خخخ منم دغدغه م همینه که چطور از شر این موها خلاص بشم 

پودر و کرم هم که خب باز فوری در میاد 

لیزر کنید خلاص

باردارم و ماه آخرمه 😐

2706