2733
2734
عنوان

اپیلاسیون در بارداری انجام دادین دوستان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 40 پست
عه😬😬😔😔😬 پس با چی

همون ژیلت 

راهی نیست دیگه 

من که ریسک نکردم و از موبر استفاده نکردم

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره عزیزم انجام دادم هیچ اتفاقی هم نیفتاد،کمرمو دقیق یادم نیست ولی فک کنم نشسته برام انجام داد

چه خوب 

چند هفته رفتی تقریبا ؟ دیگه میگم یه وقتی برم که تا زایمان مرتب بمونم 

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
آخه ژیلت جوش میزنه،سیاه میکنه

آره متاسفانه 

من تا قبل بارداری اصلا ژیلت نمیزدم ولی بعدش مجبوری دیگه

یه چند روز قبل زایمان رفتم من ۴۱هفته زایمان کردم چهل هفته رفتم واسه ایپلاسیون

که اینطور مرسی عزیزم از راهنماییت❤️🌸

2738