2737
2734
عنوان

صدایِ قلبشو شنیدم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 52 پست

به سلامتی مبارک باشه انشاالله همیشه خوشحال باشی انشاالله دوران بارداری خوبی داشته باشی و خیلی زود بگذره نینیتونو درآغوش بگیرین خوشحالتر از امروز بشین🌸🌸🌸

زندگی به سان رودخانه ای است که هرگز نمیتوان به آب رفته دوبار دست زد جریان آبی که از مقابلت گذشت غیر قابل بازگشت است قدر لحظات زندگیت را بدان....۰ ***معنی پرفایلم=روخِنِه: در گویش مازندرانی به معنی رودخانه است ***
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به نظرم یکمم ترسناکه تصور اینکه یه موجود زنده تو شکم ادم باشه🤕

وای خواهرم یمدت تو ۶ ۷ ماهگی گریههه میکرد میگفتیم چته میگفت من میترسم یکی تو شکممه تکون میخوره یه وقت گازم نگیره 😂😂خل شده بود بلانسبتت

بعد زایمان بازم بعضی شبا زنگ میزد مامانم گریه ک چجوری از من یه بچه درست شده من میترسم 😶😶😶شوهر بنده خداش هیچی نمیگفت 😂براش توضیح میداد و ارومش میکرد

وای چقدر قشنگ انشالله نی نی تو سالم بغل بگیری گلم😍😍

تو رو خدا برا منم دعا کن این لحظه رو ببینم و خدا یه نی نی سالم و صالح بهم بده به زودی 🥰🥰

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
2740
عزیزززززم مبارک باشه ان شالله دوران بارداری خوبی داشته باشی و سالم بگیریش بغلت 😍😘وای فک کنم روزی ک ...

مرسی عزیزم❤ انشاالله بزودی این حسو لمس کنی😍

خدایا مرا هزار امید است و هر هزار تویی❤️
به سلامتی مبارک باشه انشاالله همیشه خوشحال باشی انشاالله دوران بارداری خوبی داشته باشی و خیلی زود بگ ...

مرسی مهربون❤

خدایا مرا هزار امید است و هر هزار تویی❤️
مرسی مهربون❤

🌻🌺🌻🌺🌻🌺

زندگی به سان رودخانه ای است که هرگز نمیتوان به آب رفته دوبار دست زد جریان آبی که از مقابلت گذشت غیر قابل بازگشت است قدر لحظات زندگیت را بدان....۰ ***معنی پرفایلم=روخِنِه: در گویش مازندرانی به معنی رودخانه است ***
2706