2752
2734
عنوان

صدایِ قلبشو شنیدم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 52 پست

به سلامتی مبارک باشه انشاالله همیشه خوشحال باشی انشاالله دوران بارداری خوبی داشته باشی و خیلی زود بگذره نینیتونو درآغوش بگیرین خوشحالتر از امروز بشین🌸🌸🌸

زندگی به سان رودخانه ای است که هرگز نمیتوان به آب رفته دوبار دست زد جریان آبی که از مقابلت گذشت غیر قابل بازگشت است قدر لحظات زندگیت را بدان....۰ ***معنی پرفایلم=روخِنِه: در گویش مازندرانی به معنی رودخانه است ***

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
به نظرم یکمم ترسناکه تصور اینکه یه موجود زنده تو شکم ادم باشه🤕

وای خواهرم یمدت تو ۶ ۷ ماهگی گریههه میکرد میگفتیم چته میگفت من میترسم یکی تو شکممه تکون میخوره یه وقت گازم نگیره 😂😂خل شده بود بلانسبتت

بعد زایمان بازم بعضی شبا زنگ میزد مامانم گریه ک چجوری از من یه بچه درست شده من میترسم 😶😶😶شوهر بنده خداش هیچی نمیگفت 😂براش توضیح میداد و ارومش میکرد

وای چقدر قشنگ انشالله نی نی تو سالم بغل بگیری گلم😍😍

تو رو خدا برا منم دعا کن این لحظه رو ببینم و خدا یه نی نی سالم و صالح بهم بده به زودی 🥰🥰

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
مرسی مهربون❤

🌻🌺🌻🌺🌻🌺

زندگی به سان رودخانه ای است که هرگز نمیتوان به آب رفته دوبار دست زد جریان آبی که از مقابلت گذشت غیر قابل بازگشت است قدر لحظات زندگیت را بدان....۰ ***معنی پرفایلم=روخِنِه: در گویش مازندرانی به معنی رودخانه است ***
2706