2733
2739
عنوان

عوض كردن مهد كودك

92 بازدید | 5 پست

مي خوام مهد كودك دخترم و عوض كنم تازگي ها همه اش مريضه و احساس مي كنم اصلا ديگه با مربي ها ارتباط برقرار نمي كنه اما از طرفي مي ترسم مهدشو عوض كنم بهش ضربه بخوره اخه از ١١ ماهگي تا الان كه ٣ سالشه اونجا بود، مهد جديد هم دقيقا روبروي محل كار هم هست

بچه عادت میکنه، تا آخر عمر که نمیتونه اونجا بمونه! چند سال دیگه باید بره مدرسه

اگر صلاح میدونی بیاد نزدیک محل کارت، ببرش. اما اگه دلیل محکمی برای عوض کردن مهد نداری ولش کن.

الان فصل مریضیه دیگه طبیعیه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه عادت میکنه، تا آخر عمر که نمیتونه اونجا بمونه! چند سال دیگه باید بره مدرسه اگر صلاح میدونی بیاد ...

تقريبا هر روز  مريضه چند وقت پيش هم دير رفتم ديدم تو هواي سرد بچه ها تو حياط ولن

تقريبا هر روز  مريضه چند وقت پيش هم دير رفتم ديدم تو هواي سرد بچه ها تو حياط ولن

چه بی مسئولیتن🙁

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹