2737
2739

سلام مادرای گل

تا حالا تجربه شو داشتین؟

راضی بودین؟

دندون دیگه پوسیده نمیشه؟

دوباره هم نیازه تکرار بشه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

من اطلاع ندارم بچم کوچیکه ولی متاسفانه هنوز شیر شب میخوره نتونستم ترکش بدم،اومدم کسب اطلاع کنم

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اطلاع ندارم بچم کوچیکه ولی متاسفانه هنوز شیر شب میخوره نتونستم ترکش بدم،اومدم کسب اطلاع کنم

یک سالگی شیر شب رو قطع کن که به حال و روز من گرفتار نشی.

دندونپزشکی بردن بچه برای من با مرگ برابری میکنه که متاسفانه درگیرشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2728
این کار الان جزو روتین دندانپزشکی اطفال هست  اگه کسی نکنه عجیبه

شما انجام دادین؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این کار الان جزو روتین دندانپزشکی اطفال هست  اگه کسی نکنه عجیبه

ترسم از اینه که بین فیشورسیلانت و دندون پوسیده بشه و من نفهمم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
دبگه عزیزم دکتر الکی که دکتر نشده حتما بهتر میدونه برای دندون چیکار کنه

بله

درسته

اما من الان دنبال کسی هستم که تجربه کرده باشه

چون جنس دندون بچه هام افتضاحه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله درسته اما من الان دنبال کسی هستم که تجربه کرده باشه چون جنس دندون بچه هام افتضاحه

من پسرم رو انجام دادم مشکلی پیش نیومد

دکتر خوب ببرید بچه ها رو

هر ۶ ماه خودشون چک میکنن

من پسرم رو انجام دادم مشکلی پیش نیومد دکتر خوب ببرید بچه ها رو هر ۶ ماه خودشون چک میکنن

ممنونم

چند سال پیش انجام دادید؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک سالگی شیر شب رو قطع کن که به حال و روز من گرفتار نشی. دندونپزشکی بردن بچه برای من با مرگ برابری ...

آره میدونم برا آدم بزرگا سخته چه برسه به بچه ای که متوجه نمیشه، ولی متاسفانه هیچ جور دیگه ای نمیخوابه،چند سالشه کوچولوتون؟

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  
آره میدونم برا آدم بزرگا سخته چه برسه به بچه ای که متوجه نمیشه، ولی متاسفانه هیچ جور دیگه ای نمیخواب ...

۷ سالشه.

از ۳ سالگی من تو دندونپزشکی ام

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40