2733
2739
عنوان

داغون تر از منم هست خدایا ...😪

276 بازدید | 41 پست

یک هفتس فقط گریه میکنم 

سر شوهرم داد میزنم 

حالم بده ،دلم میخواد پیش خانوادم باشم شهر خودم ...😭😭😭

نمیدونم چم شده

حالا اینقدرا هم دلتنگ نمیشدم ،احساس میکنم افسرده شدم 

باشگاه میرم گریم میگیره😳

با وجود اینکه هیچی تو زندگیم کم ندارم از لحاظ مالی و عاطفی ..

نمدونم چه مرگمه 

پ.ن.خانوما امکانش هست بخاطر قرص کامپاند باشه افسرده بشم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عه چه بد 

بایه تراپیست صحبت کن اینطور ک نمیشه

از سال ۹۸ کاربر نی نی سایت بودم البته کاربر خامووووش🤫😁سپس در مورخ ۱ مهر ۱۴۰۰ وی تصمیم گرفت کاربری خودشو بسازد با گوشی جدید😂سپس یک بی کله دیوانه باعث تعلیقیم شد😒سپس وی به نی نی یار ایمیل زده و مقداری پاچه خاری کرد تا برش گرداند😊🤣نی نی یار نیز خام حرف های وی شد و برم گرداند 🤣🤣🤣🤣ولی باز هم وی بحث سیاسی کرده و تعلیق شد و پاچه خاری برای نی نی یار دِگر جواب نمیداد😔🤣وی تصمیم گرفت با شماره خاهرش بیاید نی نی سایت 😍وی نامش هست_جنگوله فنگول_🤭بله دوستان جینگول فینگول برگشتههههه😉لطفا اگر تاپیک دعوا دیدید وی رو تگ کنید بنده گیس و گیس کشی دوست دارم🤣🤣🤣🤣 اقا من خودم کم بودم برداشتم اجیامم اوردم 😂😂@شوهر_jengolefengol و @خاهر_jengolefengol اینا با منن اوکی؟نبینم بگین بلا چششون ابروعه هااااا😎💣https://harfeto.timefriend.net/16419136005807

بله احتمالش هست که به خاطر قرص باشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2738

با همسرت حرف بزن بری خونه مادرتیناا.

ما خودمون یک روز در ماه میریم خونه خانوادمون میمونیم ادم زده میشههه

میتونید از من برای مهارت های زندگی و توسعه فردی بانوان کمک بگیرید .
2706