2737
2734

سلام دوستان من ۱ سال و نیمه ازدواج کردم و نزدیک ۱۰ ماهه که پریودی نامنظمی دارم تقریبا هر دوماه یکبار پریود میشم

سنو دادم هنوز نبردم نشدم دکتر بدم کسی میدونه مشکل من چیع؟ من تنبلی تخمدان دارم

اگه تنبلی تخمدان دارم درمان داره؟ من باردار میشم؟

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     

ارع من یه ماه دارومصرف کردم قشنگ پریودیم منظم شد بعدشم دکترم گف خواستی باردار بشی داروهات عوض میکنم باردار میشی موردی نداره استرس فقط نباید داشتی یاشی همین

لطفا برام‌دعاکنیدمشکل کارشوهرم حل بشه و وضع مالیمون خوب بشه... صلوات بفرستین برای ظهور اقا امام زمان💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ضخامتت خوبه  فولیکولات کوچیکه

درمان میشم؟

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     
2728
ارع من یه ماه دارومصرف کردم قشنگ پریودیم منظم شد بعدشم دکترم گف خواستی باردار بشی داروهات عوض میکنم ...

دارو چی داد بهت دکتر؟

درمان میشم؟

ارع بابا من تخمکام خراب بودن بهم دکتر گف باید اندازه یه بادام باشه از تو اندازه یه تخم مرغ ابپزه باید کوچیک بشه الان خوبم تازه یه بارم باردار شدم سقط کردم با دارو خودم

لطفا برام‌دعاکنیدمشکل کارشوهرم حل بشه و وضع مالیمون خوب بشه... صلوات بفرستین برای ظهور اقا امام زمان💝
اره بابا منم دوسه ماه یبار پریود میشدم برو دکتر

مرسی گلم دلگرمم کردی❤❤❤

2740

اره عزیزم. درمان داره. 

فقط جلوگیری اصلا نکن

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
دارو چی داد بهت دکتر؟

ال دی داد بهم  متفورمین ویتامین دی و اسپرونولاکتون ۲۵ درصد هرشب بخورم ویتامینم هفته ایی یکی کدوم شهری بهت اگ اطراف بودی دکتر خوب معرفی کنم

ال دی داد بهم  متفورمین ویتامین دی و اسپرونولاکتون ۲۵ درصد هرشب بخورم ویتامینم هفته ایی یکی کدو ...

استان ایلام تو یکی از روستاهاش

ولی اگه نظرمنومیخوای بیفت دنبال کارات برای بارداری...نزارطول بکشه خیلی

ارع ب منم گفتن زود باردار بشی بهتر ذخیره تخمکت تموم نشه نمیدونم راسته یان تو نی نی سایت بهم گفتن

استان ایلام تو یکی از روستاهاش

اها من مشهدم انجا نمیشناسم عزیزم