2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطف میکنید اگه جواب بدید

نه گلم دستگاه داره پرس می کنه دستی

خُدایا!الان که دارم برایت می نویسم خیلی دوست دارم اینوبدونی باتمام وجودم بیشترازانسان های دیگه ای که دوسشون دارم دوستت دارَم!خُدا کاری بکن دری بازکن که اِنءشاالله من وهمسرم واِنءشاالله بَچّه های سالم و صالحی که میدی بهمون چندتا دیگه از زیبایی های قشنگ ونعماتت اضافه میشن ودُنیامون قشنگ ترمیشن!خُدایا!توبهم ضعیف نبودن رویاد دادی مرسی ازت خُدایا❤بگیردستانمان را که آرامش بخش وجودمان توهستی❤😍خُدایا!اِنءشاالله به زودی عروسیمون روبرسون ماروسلامت وصالح وخوشبخت واِنءشاالله یک عُمرعاشق همدیگر بدار😍شُکرگُذارت هستیم پروردگارا!خیلی جاها لایق خوبی های قشنگت نبودیم ناراحتت کردیم ماروببخش🥺واقعا پشیمونیم ولی قول میدیم بهت  که خُدا جونَم اِنءشاالله باخوبی کردن هامون جُبرانش کُنیم! خواهش می کنم خُدایا دست هیچ کس رو توی هیچ یک از زمان های مختلف در زندگیش ول نکن!ببخش خُدایا میدونم همیشه دست ماروگرفتی میگم خواهشا لطفا دست مارو توی اشتباهاتمون ول نکن😍قوربونت برم خُدایا😍خواهشا ماروکنارهم وخانواده هاوفرزندانمون سالم وصالح وخوشبخت باعُمری که بَقاست نگاه دار😍 دوستان عزیز خواهش میکنم هرچندتا صلوات می تونید بفرستیم برای همدیگه🤩ممنونم🤩اِنءشاالله اگر خُدا بخواد عاقبت به خیربشیم اِنءشاالله😍
2731

خودت بازش نکن ببر بده اونایی که پرس میکنن دستگاه مخصوص دارن باز میکنن

🤷🏻‍♀️بگذار ابر سرنوشت هرچه میخواهد ببارد ما چترمان خداست🌿          معرفی میکنم یک عدد مامان دهه هفتادی مهربون و پایه هستم😁🤍.            طرفدار حقوق گووربه ها😂🐈
لطف میکنید اگه جواب بدید

بده بیرون

خُدایا!الان که دارم برایت می نویسم خیلی دوست دارم اینوبدونی باتمام وجودم بیشترازانسان های دیگه ای که دوسشون دارم دوستت دارَم!خُدا کاری بکن دری بازکن که اِنءشاالله من وهمسرم واِنءشاالله بَچّه های سالم و صالحی که میدی بهمون چندتا دیگه از زیبایی های قشنگ ونعماتت اضافه میشن ودُنیامون قشنگ ترمیشن!خُدایا!توبهم ضعیف نبودن رویاد دادی مرسی ازت خُدایا❤بگیردستانمان را که آرامش بخش وجودمان توهستی❤😍خُدایا!اِنءشاالله به زودی عروسیمون روبرسون ماروسلامت وصالح وخوشبخت واِنءشاالله یک عُمرعاشق همدیگر بدار😍شُکرگُذارت هستیم پروردگارا!خیلی جاها لایق خوبی های قشنگت نبودیم ناراحتت کردیم ماروببخش🥺واقعا پشیمونیم ولی قول میدیم بهت  که خُدا جونَم اِنءشاالله باخوبی کردن هامون جُبرانش کُنیم! خواهش می کنم خُدایا دست هیچ کس رو توی هیچ یک از زمان های مختلف در زندگیش ول نکن!ببخش خُدایا میدونم همیشه دست ماروگرفتی میگم خواهشا لطفا دست مارو توی اشتباهاتمون ول نکن😍قوربونت برم خُدایا😍خواهشا ماروکنارهم وخانواده هاوفرزندانمون سالم وصالح وخوشبخت باعُمری که بَقاست نگاه دار😍 دوستان عزیز خواهش میکنم هرچندتا صلوات می تونید بفرستیم برای همدیگه🤩ممنونم🤩اِنءشاالله اگر خُدا بخواد عاقبت به خیربشیم اِنءشاالله😍
لطف میکنید اگه جواب بدید

سلام خانومی

یادمه شما تاپیک ماه پیشونی کالری شماری میکردی ❤😊

میشه منو راهنمایی کنی؟وزنت ثابت موند شما؟

دوستای نینی سایتی دعام کنین به حاجتم برسم💚
سلام خانومی یادمه شما تاپیک ماه پیشونی کالری شماری میکردی ❤😊 میشه منو راهنمایی کنی؟وزنت ثابت موند ...

بله عزیزم ثابت مونده...البته من خودم خواستم که مقداری کم کنم خیلی توپول شده بودم ...الان باشگاه میرم و ۷۰کیلوعم .عزیز اگر با بامکمل هایی ک تو بدن اب جمع میکنه چاق نشده باشی و خدانکرده بیماری نداشته باشی بطور نرمال وزنی که اضافه کردی کم نمیشه مگر با رژیم  من خودم با کلی باشگاه رفتن و تلاش تونستم چند کیلو کم کنم هنوزم دوست دارم کمرم باریک ترشه  ..حواست باشه زیاده روی نکنی😅😅هرسوال داشتی بپرس عزیزم

2740
بله عزیزم ثابت مونده...البته من خودم خواستم که مقداری کم کنم خیلی توپول شده بودم ...الان باشگاه میرم ...

چ خوب😍

خب چیا خوردی؟ چقد کالری درروز میزدی؟😄

چ خوب😍 خب چیا خوردی؟ چقد کالری درروز میزدی؟😄

برنامه کالری شمار مانکن یا زیره نصب کن متابولیسم بدنت رو حساب کن و بالاتر ازون کالری بزن 

من علاوه براینکه یه وعده رو حتما میخوردم میانوعده هم داشتم اجیل سیب زمینی پنیری با دلستر😅🤦‍♀️ که شدید توپول میکنه خرما و گردو و ...همه چیییی

من بیشتر از هرچیز علاقه و اراده زیاد کمکم کرد

صبح زود بیدار میشدم ک تا شب کالری دریافتیمو بزنم

برنامه کالری شمار مانکن یا زیره نصب کن متابولیسم بدنت رو حساب کن و بالاتر ازون کالری بزن  من ع ...

افرین😀انشالله ک منم بتونم

سیب زمینی پنیری روچطوری درس میکردی ؟

افرین😀انشالله ک منم بتونم سیب زمینی پنیری روچطوری درس میکردی ؟

سیب زمینی و سرخ میکنی روش قارچ و فلفل دلمه ذرت باهرچی دوست داری میریزی و روشم پنیرررر

بعد میزاری تو فر یا توستر 

خیلی راحته خیلییییی ام خوشمزست کنارش سالادم درست کن 

سیب زمینی و سرخ میکنی روش قارچ و فلفل دلمه ذرت باهرچی دوست داری میریزی و روشم پنیرررر بعد میزاری تو ...

اوکی ممنون عزیزم☺🌹