2752
2734
سلام دوستان من قبل از بارداری خیلی شیر و ماست دوست داشتم ولی از وقتی باردار شدم علاقمو به اونها از دست دادم میدونم که خوب نیست و باید تازه الان بیشتر بخورم ولی سعی میکنم به زور بخورم الان هم 12 هفته هستم به نظرتون چکار کنم؟ ممنون
دقیفا بر عکسه من به زور بخور چون خیلی لازمه
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
کبوتر سپید جان خیلیها اوایل اینجوری میشن من تا 16 هفتگی از غذا خوردن بدم میومد به زور در روز 1 وعده میخوردم ولی دکترم گفت نگران نباش اینها همش ویاره و میگذره الان قشنگ میخورم الان باید صبر کنی دوره ات بگذره خوب میشی عزیزم و دوباره میخوری
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی بدت میاد ازشون
یا فقط میلت نمی کشن
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731
اره ولی درست میشه تا چند هفته دیگه
نه عزیزم خوراک به جنسیت ربطی نداره
چرا اتفاقا خیلی خیارشور دوست دارم ولی از ترس نمکش کمتر میخورم مه سیرت جان من 12 هفته ام شما بعد از چند وقت بهتر شدید تونستید راحت لبنیات بخورید؟ در ضمن من خیلی ضعف میکنم همش در حال خوردن هستم با اینکه حالت تهوع هم داشتم و الان کمی بهتر شدم ولی همش ضعف میکنم و باید یه چیزی تو دهنم بذارم شما هم اینجوری بودبد؟