2733
2739

جراحی ردش میمونه..قطعا لیزر

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
عاها...عاخه من یکی دارم رو صورتم برجسته بود خیلی ریزه در حد سره سوزن.‌‌لیزرش نمیشه کرد ینی؟

چرا نشه 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

سه تا  چربی زیر پوستی داشتم      

بعد فکر میکردم خیلی باید بدم ک درش بیارن ، یا بالیزر سخته ... 

رفتم ۵۰ تومان دادم ۳ تاش با  لیزر . بیحسی موضعی سوزوند . بد

یه چیزی مثل هویه بود(دستگاه لیزر ) 

راحت شدم 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
عاها...عاخه من یکی دارم رو صورتم برجسته بود خیلی ریزه در حد سره سوزن.‌‌لیزرش نمیشه کرد ینی؟

برای شما چون برجسته هست به راحتی خودت تو خونه میتونی بندازیش 

یه نخ دندون رو با الکل کامل ضدعفونی کن بعد خود خال رو هم ضدعفونی کن،دور خال با نخ دندون محکم ببند و گره بزن..همه خال ها ریشه دارن که از پوست تغذیه میکنن، بعد یه روز خود خال خشک میشه میفته ردش هم نمیمونه 

من نزدیک گردنم یه خال کمی برجسته داشتم پزشک خانوادگیمون این ترفند بدون هزینه رو بهم گفت انجام دادم نه ردش موند نه زخم شد که خون بیاد..میگن خال اگه خون بیاد همون قسمت تبدیل به سلولیت میشه

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
برای شما چون برجسته هست به راحتی خودت تو خونه میتونی بندازیش  یه نخ دندون رو با الکل کامل ضدعف ...

عه منم نزدیک گردنم یه خال برجسته دارم...دکتر نشونش دادم گفت ک چربیه..‌واسه اینم میشه؟؟؟بعد اخه خال صورتم خیلیی کوچیکه چجوربانخ گره ش بزنم😔

2706