2737
2734

بچه ها من پدر مادر فوق سختگیری داشتم بیرون نرو حرف نزن پاشو بشین دوستی نکن جایی نرو اگرم سعی می کردم سرپیچی کنم مادرم با فحش ازم استقبال می کرد پدرم با کتک برای همین بسیار آدم ترسویی بار اومدم بیرون میرم استرس میگیرم با آدم غریبه حرف می زنم دل و رودم بهم میپیچه حتی سرکارم نتونستم برم چون از استرس میخواستم بالا بیارم الانم ۳۰ سالمه یه پسر در ظاهر موجه خودم پیدا کردم برای ازدواج همش دلشوره دارم میگم اگه ازدواج نکنم با این پدر و مادر آخرش سر از تیمارستان درمیارم اگه ازدواج کنم از بچه دار شدن و زایمان وحشت دارم دست خودم نیست یعنی آستانه تحمل دردم بالاستا ولی اون ترسه و استرسه تو وجودم چن ده برابره دردش از پا درم میاره وقتی میترسم کلیه هام بشدت درد میگیره میخام بالا بیارم بنظرتون من چیکار کنم😭

راحت سزارین شو

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

الهی بگردم

چقد مامان بابات بهت مدیونن

ولی اینو بگم زایمان سزارین راحتترییییینه

حالا تو استانه تحمل دردت بالاست مال من خیلیییی پایینه 

لطفا تاپیک خاطره زایمانم رو بخون 

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
الهی بگردم چقد مامان بابات بهت مدیونن ولی اینو بگم زایمان سزارین راحتترییییینه حالا تو استانه تحم ...

خیلی بخدا هیچوقت حلالشون نمیکنم هیچوقت هردوشون آدمای روانین متاسفانه از شانس خوبم تو این خونواده به دنیا اومدم

2740

زایمان سخت هست ولی قابل تحمله.

این همههههه آدم به دنیا اومدن و ماماناشون زایمان کردن و تموم شده.

اصلا این ظلم رو در حق خودت نکن.

ازدواج کن.

تازه الان سزارین هم هست که راحت تره

زایمان سخت هست ولی قابل تحمله. این همههههه آدم به دنیا اومدن و ماماناشون زایمان کردن و تموم شده. ا ...

نمیدونم چون تو فرایند زایمان دخترعمم بودم و دیدم چقد جیغ می کشید ترسم بدترم شده

نمیدونم چون تو فرایند زایمان دخترعمم بودم و دیدم چقد جیغ می کشید ترسم بدترم شده

عزیزم من طوری بودم که از رابطه هم حتی به شدت می ترسیدم و چند ماهه اول ازدواج به خاطر ترسم نمی تونستم با همسرم رابطه داشته باشم.

ولی بچه دار شدم و زایمان طبیعی کردم.

سخت بود ولی قابل تحمل.

الان هم به فکر بچه دومم😁

عزیزم من طوری بودم که از رابطه هم حتی به شدت می ترسیدم و چند ماهه اول ازدواج به خاطر ترسم نمی تونستم ...

زایمانت طبیعی چطور بود؟ببخشید اینو میپرسم رابطه ی اول درد زیاد داشت؟

زایمانت طبیعی چطور بود؟ببخشید اینو میپرسم رابطه ی اول درد زیاد داشت؟

باورت میشه انقدر توی ذهنم ترس دادم که اصلا اجازه نمیدادم همسرم کارشو پیش ببره.بعد از چند ماه کم کم انجام شد و واقعا ترسم فقط ذهنی بود.

یعنی واقعا هم خودمو اذیت کردم هم همسرمو.

برای زایمانم خیلی می ترسیدم ولی با اینکه همه شرایط مهیا بود و بیمه داشتم و سزارین هزینه ای برام نداشت،خودم تصمیم گرفتم که طبیعی باشه البته ترسم هم زیاد بود ولی همش به خودم میگفتم این همه خانم زایمان طبیعی کردن و نمردن پس منم می تونم.

زایمان هم درد داشت ولی راستش ترس ذهنی من بیشتر بود.

و اون ترس بیشتر اذیتم کرد.

همش چند ساعت درد بود و تموم شد.