2733
2734
عنوان

کسی بچش اینطور بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 45 پست
توی گوگل میگه حرف زدن اوتیسمیا اینجوریه اما واقعا هیچ مشکل دیگه ای من نمی بینم

گوگل خودش اتیسم داره چرت پرت زیاد میگه

دختر من دوسال و دوماهشه فقط میگه

بده

بریم

علی

چی

کیه

دده 

گوشت 

گدو)گردو

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیخام نگرانت کنم ولی حتما ب ی متخصص خوب مراجعه کن این یکی از نشانه های اوتیسمه

گفتار درمانگر ببرم؟ هیچ علایم دیگه ای نداره واقعا اما میبرم 

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!
باور میکنی من تا پنج سالگی اینجوری حرف زدم مامانم میگه هرکاری کردم ولی همونجوری حرف میزدی کم کم خود ...

جدی؟ حالا این وقتی بهش میگم درستشو بگو درستشو میگه اما باز دوباره تو موقعیتش ک قرار می گیره همونو میگه

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!
حتما ببر کلینیک گفتار درمانی ببر اونجا راهنماییت میکنن  چیز قطعی نیست واقعا ولی خو بردنش ضرر ن ...

آره حتما مرسی از راهنماییت

نه والا تا یه سالگی صبر کن باعاش بیشتر خرف بزن 

ممنون عزیزم

پس کی حرف زد یهو‌مامل حرف زد یا چی قبلش جیغ میزد ممنون جواب بدی

قبلش با اشاره یا تلفظهای مخصوص خودش منظورش رو میرسوند چند تا کلمه هم میگفت ولی جمله اصلا بلد نبود 

خواهرم میگفت لاله که من ببرمش دکتر منم اصلا اهمیت نمیدادم 😀وقتی به حرف اومد کامل حرف میزد درست تلفظ میکرد الان پسرم 13 سالشه 

ولی درعوض خواهرش زود به حرف اومد ولی مترجم میخواست 

جدی؟ حالا این وقتی بهش میگم درستشو بگو درستشو میگه اما باز دوباره تو موقعیتش ک قرار می گیره همونو می ...

بخدا خودم هم یادمه تقریبا اینجوری حرف میزدم

مثلا بهم میگفتن برو خونه میگفتم نمیره