2733
2739
عنوان

کسی بچش اینطور بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 45 پست

پسر من نزدیک سه سالشه، عین دیبی هست، فعل ها رو بر عکس میگه، مثلا میگه کمش کن، به جای زیاد کن. یا ببند بجای باز کن. فکر نکنم مهم باشه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم با بچتون زیاد حرف بزنین کارتون های مناسب سنش که صحبت های کلامی هم دارن بذار ببینه من بچه هایی رو دیدم تو اطرافیان تو ۶ یا ۷ سالگی هم مشکل صحبت داشتن بچه ی شما که کوچیکه هنوز

2742
توی گوگل میگه حرف زدن اوتیسمیا اینجوریه اما واقعا هیچ مشکل دیگه ای من نمی بینم

هیچ مشکلی رو تو نت سرچ نکن علائم بیماریها شبیه هستند جز نگرانی هیچی دستگیرت نمیشه 

دکترها به شدت منع میکنند که علائم و درمان بیماریها رو از تو گوگل سرچ نکنیم 

خود این نت گردی برای بیماری میشه یه درد جدید

2738

بنظر منم اینجوریه ک انگار از طرف شما صحبت می‌کنه.حرفایی ک شما بهش میزنی رو تکرار می‌کنه.دختر منم کوچیک بود من ک میگفتم باباش بیا بگیرش دخترمم یاد گرفته بود می‌گفت باباش ب جای بابا.کلمه هایی ک شما تکرار می‌کنی و باهاش حرف میزنی رو یاد میگیره.دیگه تشخیص نمیده ک درسته یا نه.

بنظر منم اینجوریه ک انگار از طرف شما صحبت می‌کنه.حرفایی ک شما بهش میزنی رو تکرار می‌کنه.دختر منم کوچ ...

دقیقا

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!
آره اما گوگل نگرانم کرد نوشته این برعکس حرف زدن توی بچه های اوتیسم دیده میشه اما واقعا هیچ مشکل دیگه ...

نگران نباشین عزیزم.برای  اوتیسم این یکی از علائمش باید چند مورد داشته باشه تا بشه گفت اوتیسم. مطمئن باشین بچه شما کاملا سالمه و ایشالا خدا براتون حفظش کنه

نگران نباشین عزیزم.برای  اوتیسم این یکی از علائمش باید چند مورد داشته باشه تا بشه گفت اوتیسم. م ...

مرسی عزیزم

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!
سلام عزیزم میدونم ازتاپیکتون خیلی مدته میگزره ولی ممنون میشم راهنماییم کنیدآخه پسرمنم شرایط گل پسرشم ...

سلام عزیزم خدا رو شکر خود به خود درست شد پیگیری خاصی هم نکردم

2706