2737
2734
سلام.
فرزند پسرم 22-26 روزشه . یکی اینکه خیلی شیر زیاد میخوره . اینقدر میخوره که بهش پستونک میدیم .
تا نزدیک دهنش میشه صدای عجیبی در میاره و حمله میکنه :d

و اینکه وقتی بیدار میشه مخصوصا دستهاش رو میکشه انگار خستگی در میکنه .
صداهایی هم در میاره .
یه چیزی انگار اذیتش میکنه . نیم ساعت میخوابه باز همین کار رو میکنه .

سرش هم کمی بیضی شکله .
لطفا راهنمایی کنید .
ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم شیر خوردن زیادش عادیه، هم کش و قوس دادن به بدنش. و اینکه سرش بیضیه شکله به خاطر اینه که احتمالا همش به پشت میخوابونیدش. هر از گاهی به پهلو هم بخوانیدش تا سرش گرد بشه. اینطوری خودش هم زیاد خسته نمیشه. اونم مثل ما آدمه دیگه. همش به یه حالت بخوابه بدنش درد میگیره.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2731
احتمالا شیره خانومتون کیفیت نداره و بچرو سیر نمیکنه که تند تند شیر میخوره ولی کلا تمامه حالتهایه بچه طبیعیه شایدم فکش جون نداره و تو هر دفه شیر خوردن کم شیر میخوره
گردو،پسته و بادوم فندق و لبنیات و ماهیچه و پروتئین و شیر به شیر مادر کیفیت میده
نفس مامان 5 آبان بدنیا اومد و معنی زندگی رو به ما فهموند
2740
احتمالا شیره خانومتون کیفیت نداره و بچرو سیر نمیکنه که تند تند شیر میخوره ولی کلا تمامه حالتهایه بچه طبیعیه شایدم فکش جون نداره و تو هر دفه شیر خوردن کم شیر میخوره
گردو،پسته و بادوم فندق و لبنیات و ماهیچه و پروتئین و شیر به شیر مادر کیفیت میده
نفس مامان 5 آبان بدنیا اومد و معنی زندگی رو به ما فهموند
سینه شونو با دست گاهی بدوشن.هم دوش سینه بیشتر میشه.هم شیرش زودتر می اد.نی نی منم همینجوری بود.خیلی شیر میخورد.به مرور بهتر شد چون شیرم بیشتر شد.
درمورد کش و قوسم احتمالا کولیک داره ولی خیلی خفیفه.به حد بیقراری نرسیده.حتما اروغشو بعد شیر بگیرید.دکتر به دختر من کولیک پد داد.گفت هر وقت اینجوری شد سه وعده صبح ظهر شب هر وعده پنج قطره بهش بدید.
واسه سرشم به مرور بهتر میشه.ولی من از بالشت فرم دهی استفاده گردم.یه بالشت یو شکل توش الیاف.خودتون هم میتونید درست کنی.باید پفکی باشه.سفت نباشه فقط.
خداجون هیچ کسو در انتظار مادر شدن نذار.
یعنی تنها دلیل رضایتم از زن بودن همینه که من میتونم طعم شیرین مادرشدن رو بچشم.من زنم.یه مادر.خدایا شکرت
ممنون .
یه مشکل دیگه اینکه نمیخوابه زیاد . نیم ساعت میخوابه باز بلند میشه . بیدار هم میشه دهنش رو باز میکنه باید شیر بخوره .

امروزا باز برنامه ـش عوض شده . 12 شب تا 6 صبح که اصلا نمیخوابه . روزا باز کمی میخوابه .

مثل بچه های دیگه میزاریش زمین زیاد بازی نمیکنه .

شکمش هم زیاد اذیت میکنه . یه شربت herbal mixter خریدیم یه مدته داریم میدیم . بدجور بچه شکمش رو اذیت میکنه
از زوزه زدنش معلومه .
عرق نعنا و عرق کاسنی هم یه روزه داره مصرف میکنه .

اوایل تولد بردیمش بیمارستان برا زردیش ازمایش گرفتن 12 بود یه شربت بیلی ناستر داد (10 تومن ) داریم میدیم از اون روز ولی زردی هنوزم داره .

سلام بچه من پسره اینطوری شد بردمش متخصص گفت کولیک داره

یا همون نفخ خودمون زیاد از حد بهش شیر نده اگر از حد معمولی بیشتر بخوره بیشتر اذیت میکنه وعده شیر دهی رو زیاد کن حجمشو کم

باید بتونی باد معدشو کمک کنی خالی کنه با حرکت دوچرخه زدن با پاهای بچه میتونی کمکش کنی بعد راحت میخوابه در ضمن تشک زیرشم عوض کن یکم سفت تر بزار زیاد گرمش نگیر به سرش دست بزنید اگر گرم بود یک پتو نازک روش بنداز اگر سرد بود بچه سردشه دست وپاها تا ۶ ماهگی سردن عادیه...

2706