2733
2734

به خدا خسته شدم از بس گوشی به دست دیدمش...

تو هر حالتی گوشی دستش...

توی خونه

تو مهمونی

پای سفره

پشت فرمون

اصلا با بچه ها وقت نمیگذرونه...

تو رو خدا راهنمایی کنید چکار کنم این گوشی لعنتی رو کمتر بگیره دستش...

کار خوبه خدا درست کنه ، سلطان محمود خره کیه

گوشی میخی دادم دستش

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگیر بکوبش به دیوار

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الماس یک تکه زغال سنگ است که فشار را به خوبی تحمل کرده است.برای موفق شدن باید سختی هارا تحمل کرد.......              ما بده کسیو نخواستیم ولی هر چی زمین خوردیم صدای آشنا اومد
2740

شوهر من یکی از کارهای اصلیش اینترنتیه و باگوشی کارمیکنه فقطم شب وقت داره چون کل روز سرکاره اما برای ماهم خیلی وقت میزاره...

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
چی هست؟

از این میخیا دیگه ک هیچکار نمیشه باهاش کرد🤣

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

قانون بذار از در میاد تو گوشی رو صدا باشه اما تکیه جا درست کن بذار اونجا، مثلا روی کنسول نزدیک ورودی، یا روی اوپن، جریمه بزار هر کی گوشی رو برداره یه بوس باید بده

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت