2733
2734
عنوان

شما چکار میکنید شوهراتون کمتر گوشی دست میگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 1073 بازدید | 67 پست

قانون داریم

وقتی بچه ها خوابن هرکی دلش خواست بره وب گردی پسرا بیدار شدن یا بازی یا کار خونه یا تفریح

هرکی کار واجب داره یا دلش میخواد بیشتر گوشی ب دست باشه زحمت میکشه بعد نماز،صب نمیخوابه چون کار سخته هردو میخوابیم مگ اینکه حودم مقاله چیزی،بخوام بخونم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرکاری میکنم بازم سرش تو گوشیه رهاش کردم به حال خودش

نه تو رو خدا....اصلا نمیتونم اینجوری تحمل کنم....

معتاد شده شوهر من

کار خوبه خدا درست کنه ، سلطان محمود خره کیه
2731
شوهرت به تو  گیر نمیده  همیشه انلاینی اخه سخت نیست کارای خونه و شوهر داری پس کی میرسی

نه اولا سرکاره ک میام وموقع هایی ک باشه نمیام اینجا دوما من صبح ک پامیشم کارامو میکنم وبعدش میام اینجا

مرسی ک اینقد پیگیر بقیه هستید

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
منم متعجبم والا

متعجب نباش

زندگی هرکس ب خودش ربط داره عزیزم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2740
مال من میرم پیشش دراز میکشم باهاش نگاه میکنم خخخخخ اونم که نمیدونه به چی نگاه کنه خودش میزاردش زمین ...

واای این عالی بود😂😂😂

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   

حساس باشی بدتره همین

زندگی است دیگر گاهی خسته ت میکنه خیلی خسته ت میکنه،اونقدر ک دوست داری خودکارتو بذاری لای صفحات زندگیت وُ یه مدت بری سراغ خودت،هیچکیو نبینی باهیچکس حرف نزنی،حتی نفسم نکشی اما مشکل از اینجاست بعد ک برمیگردی میبینی یک نفر خودکارو از لای کتاب زندگیت بیرون کشیده و توهم یادت نمیاد کدوم صفحه بودی گم میشی...و هیچی توی دنیا بدتر از این نیست ک ندونی کوجای زندگی هستی
2706