2733
2734
عنوان

حرف زدن کودک

204 بازدید | 24 پست

سلام دوستان. پسرم دو سال و هشت ماهشه. تقریبا همه چی میگه اما ضمیرا رو برعکس میگه. مثلا میخواد بگه غذا بهم بده میگه غذا بهش بده. ماشینشو میاره میگه رفتی اتاق ماشین اوردی. یا رفتی سرسره اومدی پایین بپر کردی. یا اینکه هم جمع می بنده میگه. نگرانم کسی بوده بچش اینجوری باشه؟ 

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس من چی بگم که پسرم ۱۶ماهشه هنوزحرف نمیزنه فقط اسم خواهرشومیگه 

خیلی نگرانم میخواستم ببرمش گفتاردرمانی شوهرم نمیذاره

کاربری چارممه😢     ❤😍مامان سه تاوروجکم😍❤     من میمیرم برای این سه تافرشته    خداجون تقدیربچه های قشنگموزیبابنویس  
2731
والا پسر من دوسال و پنج ماهشه هنوز نمیتونه کامل جمله بگه.یعنی ببرم دکتر؟

پسر منم دیر شروع کرد اما وقتی شروع میکنن دیگه جمله هم میگن پیشرفتشون سریع میشه

آرزو کن آن اتفاق قشنگ بیفتد..رویا ببارد، دختران برقصند، قند باشد، بوسه باشد و خدا بخندد بخاطر ما..ما که کاری نکرده ایم!
پس من چی بگم که پسرم ۱۶ماهشه هنوزحرف نمیزنه فقط اسم خواهرشومیگه  خیلی نگرانم میخواستم ببرمش گف ...

نمیخواد ببری پسر من 17 ماهش بود فقط نه رو می گفت بعد از دو سالگی دایره لغاتشون وسیع میشه

2738

بچه ها کسی هست راهنماییم کنه؟ دیدید بچه ای اینجوری حرف بزنه؟ 

من دخترم یه سالو چهارماهشه غقط ننه بابا دد ماما  برق و داغ و اول بعضی کلماتو میگه حرفای جدید نمیگه دیگه فقط با همین حرفا کلمه میگه ینی پیشرفتش خوبه ؟؟هنوز بدون کمکم راه نمیره ینی نگرانش باشم؟

من دخترم یه سالو چهارماهشه غقط ننه بابا دد ماما  برق و داغ و اول بعضی کلماتو میگه حرفای جدید نم ...

حرف زدنش ک خوبه

آره درست میشه چون بچه از راه شنیدن یاد میگیره اینجور هست بیشتر چیزی که شنیده میگه

خودت وقتی یکاری رو انجام میدی توضیح بده

هی بگو من رفتم این کار رو بکنم

مثلا من برم آب بیارم

من برم بخوابم و... 

من گاهی به شوهرم میگم باباش

حالا پسرم یاد گرفته میگه باباش البته گاهی میگه

پسر منم هم سن پسرت هست ولی تلفظش خیلی بده

قبلا که اصلا متوجه نمیشدم چی میگه الان مفهوم هست ولی غلط زیاد داره

دکتر که میگه طبیعی هست

آره درست میشه چون بچه از راه شنیدن یاد میگیره اینجور هست بیشتر چیزی که شنیده میگه خودت وقتی یکاری ر ...

مرسی عزیزم ان شاءالله ک درست میشه. پسر شما ضمیرا رو درست میگه؟ 

من دخترم یه سالو چهارماهشه غقط ننه بابا دد ماما  برق و داغ و اول بعضی کلماتو میگه حرفای جدید نم ...

دخترت سر 9 ماه دنیا اومد یا زودتر

احتمالا یکی دوماه دیگه راه میفته نگران نباش

گفتاری هم نگران نباش خوبه 

فقط زیاد براس کتاب قصه بخون بازی کن شعر بخون فقط شمرده بگو که یاد بگیره تکرار کن