2733
2734

چون توش نوشته فولیک اسید میترسم بو و مزه اهن بده پسرم خوشش نمیاد

و اینکه دندون رو سیاه نمیکنن؟

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من الان دارم میدم تازه یکماهه شروع کردم یه کم ته مزه آهن میده ولی طعم اصلیش پرتقاله

دندون سیاه نکرده تا الان؟ ببین من میم گرفتم همرو ریختم رفت مث اون نباشه

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
خواهرم به پسرش میداد . خیلی ایمنیش رو برو بالا . کمتر مریض میشد ، اشتهاش هم خوب شده بود . فروگلوبین ...

اسماویت هم فولیک اسید داره سیاه نکرده دندانشو؟ 

من چند روزه فروگلوبین پلاس میدم خیلی راضیم آخرشب میدم و بعدش مسواک میزنه مزه خوبی داره 

چندسالشه؟ ببین من شنیدم پلاس مناسب بزرگسالانه

دکترش گفته پلاس ؟

2740
دندون سیاه نکرده تا الان؟ ببین من میم گرفتم همرو ریختم رفت مث اون نباشه

عزیزم ببخشید اینجا سوال میکنم شما اگ تهران هستید انکولوژمادرتون رویهم معرفی میکنید وابنکه مادرتون اسکن هسته ای هم انجام داده بودند؟برای بالابودنesrخون 

مامانتون استرسی نیستن دردای بدنی نداشتن مثل دردقفسع سینه ودردکتف ...

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم ببخشید اینجا سوال میکنم شما اگ تهران هستید انکولوژمادرتون رویهم معرفی میکنید وابنکه مادرتون اس ...

سلام عزیزم قبلا جوابتونو دادم دکتر مسعود ایروانی تو امیراباد

نه گلم مامانم تا سی تی و ام ار ای و حتی بیوپسی رفتن خداروشکر هیچی پیدا نکردن

گاهی esr تو بعضیا بیخود بالا میره

سلام عزیزم قبلا جوابتونو دادم دکتر مسعود ایروانی تو امیراباد نه گلم مامانم تا سی تی و ام ار ای و حت ...

ازدکترایروانی راضی هستید آخه من خودم ازتوسایت میکردم نظرات رومیخونم اونوقت می م میبینم اصلاخوب نبوده برام مهمه یکی خودش تجربه کرده باشه دکترومن خودم ازشجاعی راضی بودم منتها یه اخلاقی داره فقط. اونجاهلیی می‌فرسته که باهاشون کارمیکنه دکترایروانی هم اینطوریه ؟؟همه آزمایش وعکس وعرچی ک لازمه روتویجلسه می‌نویسه ؟ازاینانیست ک هی ببره بیاره ؟

عزیزم ببخشید بوقتادویاره میپرسم ازبس نوتیکف میاد بالا ومنم زیادسوال میکنم بابت ابن اسمای کاربراتوخاطرم نمیمونه شرمنده گلم 

بازم لطف کردی 💕💕

وخدایی که بشدت کافیست