2737
2734
عنوان

قطع رابطه

839 بازدید | 80 پست

بچه ها شوهرم باخانوادم وفامیلام خیلی بد برخورد میکنه قبلا سالی یبار رفت وآمد داشتیم کرونا که شد یگه جز خانواده ها با کسی رفت وامد نداریم ولی خیلی بی احترامی میکنه به خانوادم وقتی میره سالی ۳ بارفقط البته سرش توگوشیه نه بامادرم حرف میزنه نه خاهرم چند کلمه با پدرم اونم سرد 

اوناهم میان بدتر ولی خانوادش میان من روم نمیشه سرد باشم مثل خودش البته یکم رو نمیدم ولی بازم ماهی یکبار میان بنظرتون چیکار کنم کلا قطع رابطه کنم بی محلیش به خانوادم نمیتونم تحمل کنم ماه بعد روز مادر اصن دلم نمیخاد ببرمش خونمون ولی از قطع رابطه کامل هم ناراحتم شما بگین چیکار کنم

واسه شفای پسر اوتیسمی من یه صلوات مهمونم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
یعنی چی نمیتونی توام عین خودش باش. میترسی؟؟ اصلا محلسون نده حرف نزن بشین یه گوشه

نه ترسی ندارم تربیتم این نیست خانوادش خوش رفتارن روم نمیشه اینقدر بد باشم

واسه شفای پسر اوتیسمی من یه صلوات مهمونم کنید

میبینه به خانوادت محل نمیده حالیت نیست معلومه بدتر میکنه

یه مدت بهش نشون بدی و با خانوادش تلافی کنی خوب میشه

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1