2752
2734
عنوان

پس انداز مخفی🤩🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 5536 بازدید | 111 پست
چه جوری پول جمع میکنی؟به کجا میزاری ؟چه جوری شوهرت نمیفهمه؟من برای پنجاه تومن استرس دارم که کجا قایم ...

شوهر منم پول نمیداد اصلا الان مهریم رو گذاشتم اجرا.

تا حدودی ماهی ۲ تومن باید بهم برسه مهریه.

کارمنده توقیف حقوق زدم ۱۹۰۰ دبگه نمیدونم‌ زمان حلسه قاضی چی بنویسه.

چه جوری پول جمع میکنی؟به کجا میزاری ؟چه جوری شوهرت نمیفهمه؟من برای پنجاه تومن استرس دارم که کجا قایم ...

بزار بانک بعدپیام بانک رو شماره ی یکی از اعضای خانواده بده کارت رو پیش خانواده ات نگه دار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب چیکارم یه بار تا پای طلاق رفتیم از اون به بعد ماشین وزمین و...رو به اسم برادراش زد وتا الان بعد ...

اوووه پس زیاد جلو رفتین خوب اره تو واجبه پس انداز کنی چون واقعا شوهرت زیاد اهل دل نیس

به شوهرم گفتم ماهانه ۲۰۰ بده گفت ۵ تومنم نمیدم.

۶ سال ازدواج کردیم.

خسیسه.

۸ تومنم حقوقشه

یه کار دیگه هم داره ۳ تومن درمیاره.

من مجبور شدم مهریه اجرا بزارم.اخه هر چی داست به اسم خودشم نمیزد به اسم مادرش.هم خونه هم ماشین

بذار زیر لباسهات تو دراور دیگه همه سوراخ سمبه ها رو که نمیچرخه

شوهر م شغل جوریه که وسایلیکه سربازا تو پادگان قایم میکنن میره پیدا میکنه توبیابون گوشی شون رو به راحتی پیدا میکنه از زیر خاک 😐😢

خدایاشکرت بخاطرهمه چی  ،برای حاجتم لطفا یه صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏 اگه فرستادید لایک کنید لطفا  
بزار بانک بعدپیام بانک رو شماره ی یکی از اعضای خانواده بده کارت رو پیش خانواده ات نگه دار 

شهر غریبم هیچ کسو اینجا ندارم

خدایاشکرت بخاطرهمه چی  ،برای حاجتم لطفا یه صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏 اگه فرستادید لایک کنید لطفا  
2706