2737
2739
عنوان

پس انداز مخفی🤩🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 5530 بازدید | 111 پست
دقیقا منم از همون روز میترسم که شوهرم پشتمو خالی کنه هیچی نداشته باشم،

ن ب این فکر نکن ک پشتتو خالی کنه به چیزای مثبت فکر کن کلا پس انداز برای یه خانم لازمه ب این فکر کن و جمع کن 

زندگی زیباست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اعضای خانوادم شریک شدم توی چن تا ملک عزیزم

آهاا خیلیم خوب عزیزم🌺

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
بگو خاک تو دست خالی الدنگت انقد بی سر و تهی ک هیچی نداری مگه مرد نیس ی کاری کن بخاطر کاری ک کرده ینی ...

خوب چیکارم یه بار تا پای طلاق رفتیم از اون به بعد ماشین وزمین و...رو به اسم برادراش زد وتا الان بعد پنج سال هنوز به اسم خودش نزده

خدایاشکرت بخاطرهمه چی  ،برای حاجتم لطفا یه صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏 اگه فرستادید لایک کنید لطفا  
2731
تصادف جاده خرمشهرو میگی ؟؟من که اصلا دل نگاه کردن ندارم سریع گریه ام میگیره ..از خانواده ام می‌شنیدم ...

اره بخدا حالم بد شد وقتی نگاه کردم چشام همینجور میبارن خدارحمتشون کنه.

ببین اول ۸۰ بود یعنی تقریبا دو سال پیش.الان شده انقد چون ملک رفته بالا‌.یه مقداریش از مجردیم مونده ب ...

جالبه ..من خیلی اخلاقی بد بود هیچی جمع نکردم .الان شروع کردم خرجی خودمو جمع میکنم .واقعا تو این وضعیت دیگه کسی نمیتونه به دیگری کمک کنه

خوب چیکارم یه بار تا پای طلاق رفتیم از اون به بعد ماشین وزمین و...رو به اسم برادراش زد وتا الان بعد ...

ببین بگو میرم ارایشگاه مو رنگ کنم پول بده برو خونه مامانت بده مامانت ی رنگ ساده قهوه ای بزنه بگو میرم لیزر ... پول جمع کن اینطوری.اعتمادی نیست

زندگی زیباست
2740
منم سه چهارماهه ۲۳۰۰ جمع کردم اصلا هم نمیگم. صدبار بش ۵۰۰ ۶۰۰ دادم پس نداده پولم نمیده بهم مجبورم ی ...

چه جوری پول جمع میکنی؟به کجا میزاری ؟چه جوری شوهرت نمیفهمه؟من برای پنجاه تومن استرس دارم که کجا قایم کنم پیدانکنه چون خیلی تیزه😢

خدایاشکرت بخاطرهمه چی  ،برای حاجتم لطفا یه صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏 اگه فرستادید لایک کنید لطفا  
جالبه ..من خیلی اخلاقی بد بود هیچی جمع نکردم .الان شروع کردم خرجی خودمو جمع میکنم .واقعا تو این وضعی ...

من چون همیشه فک میکنم شاید فردا طلاق بگیرم (انقدددر شوهرم خوش اخلاقه:/ ) واسه همین همش دنبال داشتن یه حاشیه امنیتی از نظر مالی بودم و هستم

دقیقا منم از همون روز میترسم که شوهرم پشتمو خالی کنه هیچی نداشته باشم،

اره پیش میاد کسیم از اینده خبری نداره

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2706