2752
2734
عنوان

پس انداز مخفی🤩🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 5536 بازدید | 111 پست
من جمع میکنم ولی طاقت نمیارم میرم باهاش سکه میخرم و میگم در نهایت تو دلم نمیمونه

آره خیلی خوبه منم میخواام جمع کنم برم سکه پارسیان بخرم کسی میدونه قیمتش چنده؟

خدایاشکرت بخاطرهمه چی  ،برای حاجتم لطفا یه صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏 اگه فرستادید لایک کنید لطفا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم ..مرسی گلم شکر خدا خوبم .والا همین دنیا ..شما چه خبر .اهواز آنقدر سرده همش خونم،

اره سرد شد قربونت به فکرت عزیزم اینقد امروز به این تصادف نگاه کردم تو گوشی افسردگی گرفتم بخدا هرجا نگاه کنم زدن 

ولی خوب شوهر من کسیه که اگه یه وقت به مشکل بخوریم ومن مهریه بخوام عمرا مهریمو بهم بده،خیلی زرنگه هیچ ...

بگو خاک تو دست خالی الدنگت انقد بی سر و تهی ک هیچی نداری مگه مرد نیس ی کاری کن بخاطر کاری ک کرده ینی چی ب نام خودش گیس ی روز برادرش سرش کلاه بزاره چیکار میکنه واقعا شرمنده ولی خیلی مزخرفه

چجوری جمع کردی ؟؟کار میکردی ؟

ببین اول ۸۰ بود یعنی تقریبا دو سال پیش.الان شده انقد چون ملک رفته بالا‌.یه مقداریش از مجردیم مونده بود اون موقع هرچی پول داشتم جم میکردم.یه مقداریش وام ازدواجمه که گرفتم و قسط دادم...کار هم میکنم بله الان تو سال اخیر یه دونگ یه خونه که شد ۴۰ تومن رو توی یه سال دادم با کارم.حقوقمم زیاد نیس ولی کلا خرج کن نیستم شوهرمم خودش دست و دلبازه خداییش.البته اخلاق چرت دیگه ای داره که شاید حتی جدا شم ازش ولی مالی ولخرجه

منم سه چهارماهه ۲۳۰۰ جمع کردم اصلا هم نمیگم.

صدبار بش ۵۰۰ ۶۰۰ دادم پس نداده پولم نمیده بهم مجبورم یواشکی جمع کنم میخوام پولمو زیاد کنم ب نظرم برای یه زن خیلی لازمه پس انداز مخفی 

زندگی زیباست
۱.۵ م. اونم از کار کردن خودم تو دوسال جمع کردن انقدر شده 😐بدونه که میگه بده جیب منو تو ندارع موقع پ ...

دقیقا منم از همون روز میترسم که شوهرم پشتمو خالی کنه هیچی نداشته باشم،

خدایاشکرت بخاطرهمه چی  ،برای حاجتم لطفا یه صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏 اگه فرستادید لایک کنید لطفا  
اره سرد شد قربونت به فکرت عزیزم اینقد امروز به این تصادف نگاه کردم تو گوشی افسردگی گرفتم بخدا هرجا ن ...

تصادف جاده خرمشهرو میگی ؟؟من که اصلا دل نگاه کردن ندارم سریع گریه ام میگیره ..از خانواده ام می‌شنیدم که فیلمشو نگاه میکردن،😔 خدا به خانواده هاشون صبر بده .خیلی ناراحت شدم 

من از اول پس انداز میکنم تقریبا۲۰،۲۵گرم طلا دارم تازگیا۴۵۰۰دادم زنجیر گرفتم فعلا هیچی پول ندادم😁

اها یه زمینم شریکی با خواهرشوهرم خریدم البته اینو همسرم میدونه

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤
2706