2737
2734
عنوان

سربازی نرفتن خواستگار

1001 بازدید | 28 پست

من ی خواستگار دارم از هم خوشمون اومده 

هنوز درباره سربازیش حرفی نشده اما داداشم هی میگ خدمت خدمت به نظرتون بابام گیر میده رو سربازیش؟

بخاطر اینکه ۲ ترم از کارشناسیش مونده مشمول نشده

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شوهر منم نرفته بود واقعا برای سفر رفتن و گواهی نامه اذیت شدیم تا این که خدا خواست و سربازی رو خرید

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2742

در جریان باش که چون خدمت نرفته فک میکنم خونه و ماشین نمیتونه به نامش بزنه..

شایدم اشتباه میکنم. ولی در موردش تحقیق کن.. 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2738
ماشینش به نامشه این قانونا برا قدیمه

خوب پس

گفتم که دقیق نمیدونم.

مرسی گل

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

شوهرمنم نرفته تاحالاهم بهش گیرنبودیم چون خارج برو نبودیم ولی گمان کنم جدیدا ی قانون هایی دارن میذارن برای وام و حساب ک حتما باید معافی داشته باشن ...داشتنش بهتر نداشتنشه ....

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
در جریان باش که چون خدمت نرفته فک میکنم خونه و ماشین نمیتونه به نامش بزنه..  شایدم اشتباه میکن ...

نه بابا کی گفته شوهر من هم خونه به نامش بود هم ماشین

تازه این قضیه مال ۱۰ سال قبل 

این قوانین برداشته شده

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
در جریان باش که چون خدمت نرفته فک میکنم خونه و ماشین نمیتونه به نامش بزنه..  شایدم اشتباه میکن ...

خونع ماشین گواهی نامه آزاد از سال ۹۰  تنها مشکل سربازی نمیتونه بیمه خویش فرما شده یعنی خودش خودش و بیمه کنه باید کارفرما بیمه ش کنه و خارج از کشور نمیره همین 

م
2706