2733
2739
عنوان

بخاطر حرفش نرفتم سراین کار 🤔🤔🤔

190 بازدید | 16 پست

بچه ها کار بسته بندی ماهی ۲_تومن میدادن ازهفت صبح تاپنج عصر ازونجایی که خیلی تو کارای بسته بندی کار کردم وچه ماه یبار پول کمی میدادن زنگ زدم که گفت چن نفر نیومدن که دیگه نمیان اخه تو شهرمون یه کارخونه هس که قبلا میرفتیم بخاطر ندادن پول نرفتیم شک کردم که نکنه پول ندادن اینام نرفتن جالب اینجاس گفتم باشه زنگ میزنم الان دیدم خودش زنگ زده نمیدونم واقعا میترسم برم پول ندن واذیت کنن میترسم واقعا نمیدونم چیکار کنم 🤔 کارگاه بسته بندی خشکباره 

خدایا داده ونداده ات راشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما که توی این شرکتا کارکردی ،یه سوال ازتون دارم

منم به یه آگهی پیام دادم اسم و مشخصاتمو فرستادم ،بعدش پیام دادن که قبل اینکه بیاین باید ۱۵۰ هزار بابت لباس به این شماره کارت پول واریز کنین

منم ترسیدم کلاهبرداری و سرکاری باشه بیخیالش شدم

آیا قبلش از شما هم پول گرفتن برای لباس؟؟

کاربر سال۹۷ هستم
2728
اگهیشو تو دیوار دیدم 

عزیزم براتون استخاره گرفتم جواب اینه

خوب نیست مایه ی تأسف خواهد شد...

نرو اصلا..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
شما که توی این شرکتا کارکردی ،یه سوال ازتون دارم منم به یه آگهی پیام دادم اسم و مشخصاتمو فرستادم ،ب ...

نه اصلا واریز نکن کلاهبرداریه عزیزم 

2738
خیلیه ساعت کاریش  چ خبره  نرو  خودت یه کاری کن تو خونه

تایپ میکنم تو خونه عزیزم دوسال ونیم تو یه کارخونه کار کردم ازبس پول چن ماه یبار میدادن نفهمیدم اصلا پولا رو خرج چی کردم دوتامانتو ولباس تموم شد پولا 😂😂😂

خودمم شک کردم ،آخه لباس میخواد چیکار ،بهانشم این بود بخاطر شرایط کرونایی که پیش اومده باید این پولو ...

نه اصلا اگهیای فقط بدون پول وحتما شیپور رو نگاه کن دیوار ادمای درس حسابی نمیان عزیزم فقط شیپور برو اینجا کلی کاربر تاپیک زده بودن که مردا تو دیوار سرکارشون گذاشتن ومزاحم شدن 

عزیزم برا منم میشه بگیرین؟🥺

جواب اینه عزیزم

توکل بر خدا کنید کار خوبی است..

فدات..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
تایپ میکنم تو خونه عزیزم دوسال ونیم تو یه کارخونه کار کردم ازبس پول چن ماه یبار میدادن نفهمیدم اصلا ...

اوهوم کار میکشن ولی کم پول میدن😑

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
2706