2733
2734

سلام خانومای گلم

ببینید باتوجه ب تاپیک های قبلم من مشکلات متعددی توزندگیم داشتمودارم

الان سر ی اشتباه بزرگ شوهرم ک فهمیدمو خواستم پاروی هما چیز بزارم اونم اروم گرفته و داره سعی میکنه واسه بدست اوردن دلم اون مشکلات قبل رو رفع کنه..از جمله پول ندادن به من

ببیمید الان ی کارت خودشو داده بمنک اصلا استفاده نمیکنه و واسه یلدا توش پول زده و داده بمن..گفت هرچی شماره کارتتو زدم گف نامعتبره زدم ب این کارت خودم باشه دستت

الان بنظر شما همونو قبول کنمو ازش استفاده کنم یا ببرم خودم امتحان کنمو انتقال بدم ب کارت خودم

هم میخوام سیاست داشته باشم که بفهمه دوست دارم بمن ارزش بده و بنام خودم باشه و همینکه یوقت فکر نکنه من چیزی توسرمه و میخوام قایمکی خرج کنم از کارت  خودمو اون اطلاع نداشته باشه

خلاصه همین کارتشو قبول کنم یا بزنم کارت خودم یا بگم حساب دیگ بازکنه واسم

برو کارتت رو درست کن ، بگو کارتمو درست کردم و اینبار خواستی پول بریزی به حساب خودم بریز . اگر گفت فرقی نداره بگو برای ما نداره ولی من دوست ندارم مثل بچه ها با کارت بابام برم خرید . 

و این پولم خورد خورد بریز به کارت خودت که فکر کنه کم کم داری خرج میکنی . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

بستگی داره اگه کارت خودش رو داده که بابت هر خرجی که می کنی حساب بگیره ازت برو کارت خودت رو درست کن . اما اگه نه همون کارتش رو داشته باش چون اگه به کارت خودت بریزه بعدا اگه بخوای جدا بشی می تونه ادعا کنه نفقه رو داده چون به اسم خودت ریخته

ممنونم خداجون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اینهمه شکاک نباش ایندفعه روتوکارت اون استفاده کن دفعه های بعد بریزه توکارت خودت

😦ن شکاک نیستم که

اخه من جایی نمیرم همه خرج خونه وخرید لباسمو اینامو خودش  میده خانوادشم هرجا برم باهامن

اونو وواسه پس اندازم میخوام بخاطر اون میگم نمیخوام متوحه بشه چقد دارم

برم واس خودم یتیکه طلا اینابخرم بعد بهش بگم

تواین مورد مادرش کمکم میکنه

2740