2737
2739
عنوان

اگ کسی تو کنکور

135 بازدید | 7 پست

اقتصاد و ریاضی نزنه امکانش هست زیر10هزار بشع؟اگ اقتصاد و ریاضیش ضعیف باشه و وقت برای درسای دیگه بزاره

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊

اگه بقیه درس هارو خوب بزنه میشه 

اما اقتصاد یه درس اختصاصیه و مهمه اگه بتونی حتی دو سه تا درست بزنی خیلی توی رتبه ت تاثیر میذاره

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه بقیه درس هارو خوب بزنه میشه  اما اقتصاد یه درس اختصاصیه و مهمه اگه بتونی حتی دو سه تا درست ...

فرمولاش و محاسبه هاش واسم سخته

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊

من سال ۹۸ اصلا نخونده بودم برا کنکور چون مدرسه ام داشتم

اقتصاد نزدم و ریاضی ۲۵ درصد زدم و بقیه درسا حدود ۱۵ ۲۰ درصد

رتبم ۱۰ هزار شد

البته ۹۸ آسون بود بعدش تو ۹۹ خیلی خوب بود درصدام ولی رتبه ای که انتظار داشتم نیاوردم

2740