2733
2734

خانما کیا همسرشون مثل همسر من خیلی بی منطقه و نمیشه باهاش دو کلمه حرف حساب زد وفوری شروع می‌کنه به بحث ودادوبیداد ودعوا خیلی ناراحتم لطفا بیاین باهم درد ودل کنیم😩😩😩

همسر من

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تیپیکال نصف مردای ایرانی😏

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
2740

شوهر منم همینطوریه

اصلا نمیتونم باهاش حرف بزنم درددل کنم یا حتی چیزایی ک نیازه واسه خونه نمیتونم بگم بش یا خودم نیاز دارم 

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️

عزیزم خودتو ناراحت نکن و بجاش بشین فکر کن ببین مشکل از چیه؟ازش بپرس چرا ناراحتی؟چرا حوصله نداری؟چرا کلافه ای؟یا وقتی صداش بالا میره عوضش تو صداتو بیار پایین دستاشو بگیر و تو چشماش نگاه کن و حرف بزن

اگ داد و بیداد میکنه عوضش تو داد نزن و آروم صحبت کن و عین صحبت کردن چشات رو با ارامش باز و بسته کن و سرتو تکون بده اگ تو دعوا فحش میده و بی منطقه عوضش تو منطقی باش نگو حق با توئه نگو باشه هرچی تو میگی بگو باشه من حرفی ندارم بگو باشه آروم باش بعدا صحبت میکنیم 

میخوام بگم هرچی اون خشن و بی منطق و عصبیه تو آروم خونسرد و عادی باش وقتی ببینه تو آرومی آروم میشه اما بدتر وقتی ببینه توهم عصبانی توهم داد میزنی توهم لجبازی میکنی بیشتر عصبی میشه بیشتر داد میزنه و بی منطق تر میشه پس سعی کن آروم باشی آدم تو عصابنیت هر حرفی میزنه تو عصبانیت منطق حالیش نیست تو اون شرایط بغلش کن یه لیوان آب سرد بده بهش دستشو بگیر و بگو باشه آروم باش بعدا حلش میکنیم بعدا حرف میزنیم تو فقط آروم باش

پس عی کن تو مثل اون رفتار نکنی☺

آدما رو ناراحت نکنید...آدما دلشون زود میشکنه:)          از این به بعد سکوت نمیکنم ناراحتم کنید؛ناراحتتون میکنم:)
خیلی بده خدابه دادت برسه شوهرمنم عصبیه ولی مهربونه زوددلش میشکه بخاطرهمین ازش نارحت نمیشم هرچی بگه ب ...

شوهر من اصلا خیلی بی شخصیته نمیشه باهاش صحبت کرد خیلیم بی جنبه ورود رنج ولجبازه  اونم بعدا میاد معذرت خواهی ومنت کشی ولی دیگه چه فایده داره وقتی که دلم شکونده وبهم توهین کرده وتو دلمون لرزه انداخته😖

عزیزم خودتو ناراحت نکن و بجاش بشین فکر کن ببین مشکل از چیه؟ازش بپرس چرا ناراحتی؟چرا حوصله نداری؟چرا ...

عزیزم این حرفهایی رو که شما گفتی تقریبا انجام دادم ولی همیشه که نمیشه سکوت کرد آدم دلش میخواد بترکه واون فکر می‌کنه همه چیز حق بااونه واون درست میگه حتما باید چشم بگم ولالمونی بگیرم چطوری هیچی نگم وقتی که هر چی از دهنش درمیاد بهم میگه واحترام نگه نمیداره و بیشتر هم به خاطر موضوعات مالیه واختلاف نظر که با من سر جنگ داره ،به خدا خیلی باهاش راه میام و خواسته ها نادیده میگیرم چه فایده که اصلا قدر نمیدونه وازمن طلبکاره