2737
2734

گاهی وقتا خیلی حس دلتنگی و بی قراری میاد سراغم همش فک میکنم دلم بی قراره کسیه ک ازم دوره ی جای دیگس ی کشوره دیگ اصلا ی دنیای دیگ 😭😐 همش فک میکنم انگار ی زندگی دیگم ام دارم میدونم مسخره اس انگار همش یاد ی خاطراتی میوفتم ک اصلا واقعی نیستن و من دلتنگشون میشم دلتنگ ی ادمایی ک اصلا نمیدونم کین 

کسی تاحالا اینجوری شده؟؟؟

امروزم از اون روزاس کارم شده گریه 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

چجوری دلتنگ خاطراتی میشی ک اصن اتفاق نیفتاده و کسایی ک اصلا ندیدی؟ 🤔 

خوشحالم که اینجام و میتونم با آدمای زیادی در ارتباط باشم😊 .. دنیا جای قشنگ تری میشه اگر به آدما صرف نظر از اعتقاد و طرزفکرشون احترام بذاریم👌   قراره یه کالیمبانواز حرفه ای بشم😍🎼عاشق همسرمم💕   علاقمند به روانشناسی، نجوم، و چیزای عجیب غریب و هیجان انگیز😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
کمبود محبت دارین یا تنها هستین؟

ن متاهل ام و زندگی عاشقانه ای داریم البته با وجود مشکلاتی ک بنظرم همه دارن 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

بله، دلتنگی برای مکانی که تا حالا نبودی، یا کسی که تا حالا ندیدی وجود داره. تو زبان‌های دیگه حتی برای این حس، اسم هم دارند.

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
چجوری دلتنگ خاطراتی میشی ک اصن اتفاق نیفتاده و کسایی ک اصلا ندیدی؟ 🤔 

یچیزای میاد تو ذهنم ی تصویرایی دلتنگ میشم ولی اصلا برام اتفاق نیوفتادن

2740
وای منم بدتر از همه بعضی وقتا فکر میکنم انگار اینجا غریبم و شروع زندگیم ی جا دیگس

خیلی حس بدیه همش فک میکنم این زندگی واقعیم‌نیس باید برم جای دیگ انگار کسی منتظرمه اونم دلتنگ منه وای خیلی مسخرسسس😭😭😭😭😭

یچیزای میاد تو ذهنم ی تصویرایی دلتنگ میشم ولی اصلا برام اتفاق نیوفتادن

شاید زندگیه قبلیته  

برای توی کوچه رقصیدن...برای ترسیدن به وقت بوسیدن...        برای تغییر مغزها که پوسیدن...
بله، دلتنگی برای مکانی که تا حالا نبودی، یا کسی که تا حالا ندیدی وجود داره. تو زبان‌های دیگه حتی برا ...

چقد جالب 

اسمشونو میدونی ؟

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
نه من که تاحالا نشدم یاد چی میوفتی مثلا

مثلا ی کلبه میاد تو ذهنم تو ی برف...یا راه رفتن تو ی خیابون با کسی انگار خیلی بهش نزدیکم ولی نمیشناسمش یچیزای گنگی ک نمیتونم ب زبون بیارم همش تو مغزمه

خیال پردازین؟

ن زیاد ولی بچگیام خیلی خیال پردازی میکردم ولی این حسم یه سال اومده سراغم

مثلا ی کلبه میاد تو ذهنم تو ی برف...یا راه رفتن تو ی خیابون با کسی انگار خیلی بهش نزدیکم ولی نمیشناس ...

ولی بنظر خیلی جالب میاد

خوشحالم که اینجام و میتونم با آدمای زیادی در ارتباط باشم😊 .. دنیا جای قشنگ تری میشه اگر به آدما صرف نظر از اعتقاد و طرزفکرشون احترام بذاریم👌   قراره یه کالیمبانواز حرفه ای بشم😍🎼عاشق همسرمم💕   علاقمند به روانشناسی، نجوم، و چیزای عجیب غریب و هیجان انگیز😁
2706