2752
2734
عنوان

شوهرم

73 بازدید | 6 پست

سلام خانوما شوهرم مخاست با دوستاش بره دو سه روزی تفریح گفتم برو  اهل رفیق بازی اینا نیست  گفتم گناه داره بزار بره  امروزم گفت رفتم خونه دوستم  دیدم نیومد پیام دادم جواب نداد اومد گفتم کجایی گفت گوشیم رو سکوت بوده منم گفت م رفیقو دیدی زنو فراموش کردی بعد  گفت ن من همجنسامو بیشتر میشناسم . و ‌... خوبه رفیق باز نیستم 

منم گفتم خب کی تو این دوره با آدم رفیق باز زندگی می‌کنه یا بهش زن میده 

میترسم پرو شه با اینا بره 

کاربری دست 2نفر     زن علی   خدا همرو به عشقشون برسونه 🔗❤️Af

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اسیر که نگرفتی بذار بره ولی بگو همیشه دردسترس باش که نگران نشم

اسیر نگرفتم ولی مشکل اینه با اونا ک هست انگار ن انگار من وجود دارم

اسیر نگرفتم ولی مشکل اینه با اونا ک هست انگار ن انگار من وجود دارم

خب عزیزم دائم بهش زنگ نزن یه وعدس دیگه بذار راحت باشه منم شوهرم خیلی کم میره ولی من فقط پیام میدم یا میگم پیام بده کی میای الان هم بهش بگو میخوای بری باید از حالت باخبرم کنی نه که هی جواب ندی

خب عزیزم دائم بهش زنگ نزن یه وعدس دیگه بذار راحت باشه منم شوهرم خیلی کم میره ولی من فقط پیام میدم یا ...

کلا من زنگ نمی‌زنم بهش وقتی با دوستانشه  پنجشنبه رفت جمعه شب برگشت منم بی خبر بودم