2737
2739

میگن پذیرش گرفتن با مدرک پزشکی از امارات خیلی راحته ...

واقعا اینجوریه؟

از کجا باید بفهمم و تحقیق کنم؟

با اجازت ۴۰۰۰۰ نفر تو صفن 😄  الان ثبت نام کنی ۴ سال دیگه شاید نوبتت بشه 

زبان در حد hello بلد باشی +مدرک پزشکی عمومی یا بعضی تخصص ها 

یه راههای دیگم هست مثل سرمایه گذاری 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با اجازت ۴۰۰۰۰ نفر تو صفن 😄  الان ثبت نام کنی ۴ سال دیگه شاید نوبتت بشه  زبان در حد hell ...

عه ... مرسی بازم از اطلاعاتی که بهم دادی

در کل اینجور اطلاعات در مورد مهاجرت تو رشته های پزشکی و پیرا پزشکی به کشور های مختلفو از کجا میتونم معتبر گیر بیارم؟

2728
عه ... مرسی بازم از اطلاعاتی که بهم دادی در کل اینجور اطلاعات در مورد مهاجرت تو رشته های پزشکی و پی ...

من خودم تو فکر مهاجرت نیستم ولی وکیلای مهاجرت هستن ... یه سری پیجها هم تو اینستا هستن که لایو در مورد مهاجرت زیاد میذارن یه پیجی هست به اسمlife around meاونم چیزای خوبی داره 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖